reklama

Visual Studio 2010 Community Launch w ośmiu miastach Polski

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

W ośmiu miastach Polski w ciągu najbliższych trzech tygodni odbędą się bezpłatne konferencje z okazji premiery Visual Studio 2010.

Visual Studio 2010 Community Launch to spotkania organizowane siłami polskich społeczności IT przy udziale firmy Microsoft oraz partnerów. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną najważniejsze i najciekawsze nowości w wydanym niedawno Visual Studio 2010 i .NET 4. Będzie to również okazja do dyskusji z innymi programistami. Szczegółowa agenda w każdym mieście ustalana jest oddzielnie.

Spotkania odbędą się w ośmiu miastach Polski. Pierwszy będzie Wrocław, gdzie konferencja odbędzie się już 24 kwietnia. Kolejne edycje będą miały miejsce w Olsztynie, Białymstoku, Łodzi, Toruniu, Poznaniu, Katowicach i Krakowie. Szczegółowy harmonogram można znaleźć na stronie konferencji. Tam również należy szukać informacji na temat rejestracji na poszczególne spotkania. Udział w nich jest bezpłatny. Vortal dobreprogramy jest głównym patronem medialnym cyklu.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić