r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Visual Studio 2010 Community Launch w ośmiu miastach Polski

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

W ośmiu miastach Polski w ciągu najbliższych trzech tygodni odbędą się bezpłatne konferencje z okazji premiery Visual Studio 2010.

Visual Studio 2010 Community Launch to spotkania organizowane siłami polskich społeczności IT przy udziale firmy Microsoft oraz partnerów. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną najważniejsze i najciekawsze nowości w wydanym niedawno Visual Studio 2010 i .NET 4. Będzie to również okazja do dyskusji z innymi programistami. Szczegółowa agenda w każdym mieście ustalana jest oddzielnie.

Spotkania odbędą się w ośmiu miastach Polski. Pierwszy będzie Wrocław, gdzie konferencja odbędzie się już 24 kwietnia. Kolejne edycje będą miały miejsce w Olsztynie, Białymstoku, Łodzi, Toruniu, Poznaniu, Katowicach i Krakowie. Szczegółowy harmonogram można znaleźć na stronie konferencji. Tam również należy szukać informacji na temat rejestracji na poszczególne spotkania. Udział w nich jest bezpłatny. Vortal dobreprogramy jest głównym patronem medialnym cyklu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.