Vivaldi od teraz z nieograniczonymi możliwościami kolorowania interfejsu

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Zaledwie wczoraj opublikowano nową stabilną wersję przeglądarki Vivaldi, która wniosła między innymi kreator gestów myszy, a już dziś opublikowano migawkę, która przynosi ogromne możliwości dostosowywania do potrzeb użytkowników wszystkich elementów interfejsu.

Nowe możliwości dostępne są już zaraz po uruchomieniu nowej, oznaczonej numerem 1.3.501.6, migawki. Użytkownika powita bowiem kreator ustawień wyglądu, gdzie w pierwszej kolejności zetknąć można się właśnie z całkowicie nowym menu dostosowywania kolorów interfejsu. O Vivaldim można w tej chwili powiedzieć bez większego wahania, że oferuje najbardziej zaawansowany pod tym względem konfigurator.

Można określić dowolny kolor w zasadzie dowolnego elementu: pasków, czcionek, przycisków, etc. Można także skorzystać z wielu opcji, które mają uczynić karnację bardziej czytelną, co może także przebiec automatycznie. Nie zabrakło także opcji pozwalających na dodatkowe obramowanie elementów oraz ustawień przydatnych dla osób z wadami wzroku.

Oprócz oddanie w ręce użytkowników konfiguratora o nieskończonych możliwościach tworzenia kolorystycznych konfiguracji, przygotowano także kilka gotowych tematów. Wrażenie robi także opcja, która automatycznie zmienia kolorystykę okna w tle na bardziej stonowaną., gdy pojawi się nad nim nowe. Na implementację w wersji stabilnej przyjdzie pewnie poczekać jeszcze kilka tygodni, a najnowszą migawkę można pobrać z naszej bazy.

© dobreprogramy