r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Voice Changer Plus 5.05

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Aplikacje rozrywkowe

Voice Changer Plus to aplikacja, dzięki której możemy nagrywać dźwięki i przetwarzać je za pomocą zabawnych efektów, np. głosu robota.

Program działa w prosty sposób. Po zainstalowaniu, wystarczy uruchomić przycisk nagrywania i mówić, co tylko kreatywność podsunie do głowy. Po zakończeniu nagrywania można plik nieco przyciąć, a także dopasować efekt, przy użyciu którego chcemy przetworzyć głos. Bezpłatna wersja programu pozwala zapisywać i udostępniać nagrania z głosem autora, a także obrobione przy pomocy efektów: Echo, Robot, Applause oraz Helium. Narzędzie do skracania długości pliku znajdziemy w górnej części ekranu aplikacji, pośrodku zaś - obok przycisku nagrywania - znajdziemy też bazę filtrów do przetwarzania głosu. Na dole zaś są dostępne przycisku do udostępniania oraz zapisywania plików, a także skrót umożliwiający przejście na wersję Premium programu.

r   e   k   l   a   m   a

W wersji Premium aplikacji możemy liczyć na dostęp do dodatkowych funkcji. To możliwość bezpośredniego udostępniania nagrań na Facebooku, Vimeo, e-mailem oraz przez iMessage, ustawienie własnego zdjęcia jako tła pod wybrane, stworzone w aplikacji nagranie, wysyłanie e-mailem pliku WAV, ustawianie nagranych dźwięków jako melodii w telefonie, zapisywania i przycinania dźwięków, pozbędziemy się też reklam. Za pełną wersję programu trzeba zapłacić ok. 2 euro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.