r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WORLD CUP 2014 BRAZYLIA 1.8.3

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców

WORLD CUP 2014 BRAZYLIA jest aplikacją przygotowaną specjalnie na brazylijskie mistrzostwa. Program został zaprojektowany, aby w jak najprostszy i najbardziej przejrzysty sposób przekazać kibicom informacje z Ameryki Południowej.

Galeria programu

Aplikacja jest bardzo prosta i składa się z pięciu elementów. Pierwszym z nich jest zegar odliczający czas pozostały do pierwszego gwizdka mistrzostw. Jest on otoczony przez kalendarz, grupy i inne ważne dla kibiców informacje. Kolejne ekrany to kolejno zwycięzcy Mundiali (niestety bez żadnych szczegółów rozegranych spotkań), rekordy, które są ciekawostkami z historii mistrzostw, mecze, gdzie prezentowane są wyniki. Ostatnią zakładką są Aktualności z popularnych serwisów zajmujących się tematyką sportową. Wszystkie wiadomości napisane są w języku polskim, co można uznać za duży plus aplikacji.

Twórcy postanowili stworzyć aplikację prostą, zawierającą tylko najważniejsze dla kibica informacje. Słaba oprawa graficzna rzuca się jednak w oczy i bezpośrednio rzutuję na całą aplikację.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.