WORLD CUP 2014 BRAZYLIA WORLD CUP 2014 BRAZYLIA 1.8.3

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program
lub zeskanuj:

WORLD CUP 2014 BRAZYLIA jest aplikacją przygotowaną specjalnie na brazylijskie mistrzostwa. Program został zaprojektowany, aby w jak najprostszy i najbardziej przejrzysty sposób przekazać kibicom informacje z Ameryki Południowej.

Aplikacja jest bardzo prosta i składa się z pięciu elementów. Pierwszym z nich jest zegar odliczający czas pozostały do pierwszego gwizdka mistrzostw. Jest on otoczony przez kalendarz, grupy i inne ważne dla kibiców informacje. Kolejne ekrany to kolejno zwycięzcy Mundiali (niestety bez żadnych szczegółów rozegranych spotkań), rekordy, które są ciekawostkami z historii mistrzostw, mecze, gdzie prezentowane są wyniki. Ostatnią zakładką są Aktualności z popularnych serwisów zajmujących się tematyką sportową. Wszystkie wiadomości napisane są w języku polskim, co można uznać za duży plus aplikacji.

Twórcy postanowili stworzyć aplikację prostą, zawierającą tylko najważniejsze dla kibica informacje. Słaba oprawa graficzna rzuca się jednak w oczy i bezpośrednio rzutuję na całą aplikację.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!