r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WYSIWYG Web Builder Spolszczenie 11

Strona główna Windows Dodatki Polskie lokalizacje
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Spolszczenie do programu WYSIWYG Web Builder 11.x. Instrukcje na temat sposobu jego instalacji znaleźć można w pliku tekstowym (readme.txt), który jest jednym ze składników pobieranego tutaj archiwum.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 10.05.2014 03:04

"Zresetuj dane menu i paska narzędzi" ("Reset menu and toolbar usage data") i zrestartuj WebBuilder
Wyciągniete z instrukcji spolszczenia.

Gdzie niby jest ta opcja w programie ? Bo ja tam tej opcji nie mam. To jakieś chyba megastare spolszczenie

  #3 18.04.2013 21:26

Jesteś genialny, śmiga jak złoto, wprawdzie znam j angielski ale wolę po polsku, jeszcze raz wielkie dzięki, jesteś wspaniały !!!

gmerson   4 #2 13.09.2012 19:13

@ Jusia8779
prawy myszy w menedżer stron (konkretna strona)> właściwości strony> zestaw znaków zamień na (ISO 8859-2)i masz polskie literki :)

  #1 20.08.2012 04:11

Zainstalowałam spolszczenie w oryginalnej, licencjonowaniej wersji i przy publikacji nie wyświetlają się i tak polskie znaki:((( Znacie jakąś radę na to??? Ustawienia sa sprecyzowane zgodnie z tym co znalazlam w internecie - nic nie działa:(((

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.