Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD: wygraj gamingowy tablet w naszym konkursie!

Strona główna Aktualności

O autorze

Opublikowana na naszych łamach recenzja i wideorecenzja tabletu NVIDIA SHIELD oraz test usługi streamingu gier NVIDIA GRID wzbudziły wśród Was duże zainteresowanie tymi bardzo ciekawymi rozwiązaniami „zielonych”. Z tym większą przyjemnością zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym będzie można wygrać sprzęt Nvidii, idealny by zabrać go ze sobą na wakacje.

SHIELD jest najlepszym tabletem zbudowanym z myślą o graczach. Połączenie bardzo wydajnego procesora Tegra K1, oferującego możliwości graficzne na poziomie kart GeForce, wydajnego oprogramowania systemowego na bazie (obecnie) Androida 5.1, zestawu gier na wyłączność dla posiadaczy sprzętu z Tegrą i usług pozwalających na strumieniowanie gier z własnego PC i z chmury sprawia, że w zasadzie nie ma on dziś konkurencji. Jest on także wydajnym tabletem do multimediów, przeglądania Internetu, obrabiania dokumentów, fotografii i wideo, może być więc jedynym urządzeniem, jakie zechcemy zapakować do plecaka na wakacje.

Konkurs, w którym możecie wygrać ten świetny tablet, przeznaczony jest dla wszystkich naszych Czytelników, posiadających aktywne konto w portalu dobreprogramy.pl. Chcemy, byście rozwiązali trzy zadania, które będziemy prezentowali w ciągu najbliższych siedmiu dni i przesłali rozwiązania pocztą elektroniczną na specjalny redakcyjny adres. Wasze rozwiązania zostaną ocenione przez jury, które oceni każde z nich w skali od 1 do 10 punktów. Spośród uczestników, którzy otrzymali przynajmniej 15 punktów (50% możliwych) wyłonimy trzy osoby, które uzyskały kolejno trzy najlepsze punktowo wyniki. Dla nich przygotowaliśmy trzy atrakcyjne nagrody:

  • tablet NVIDIA SHIELD 16 GB + pad SHIELD Controller + etui SHIELD Tablet Cover
  • tablet NVIDIA SHIELD 16 GB
  • karta graficzna Palit GeForce GTX 750 Ti KalmX (tak, nie jest to SHIELD, ale jest to świetna karta GeForce, z której można strumieniować gry na tablet SHIELD)

Ze szczegółowym regulaminem konkursu możecie zapoznać się tutaj.

Odpowiedzi możecie wysyłać do 1 lipca 2015 r. włącznie. Od Was zależy, czy wyślecie wszystkie rozwiązania w jednym e-mailu, czy też będziecie wysyłać je oddzielnie – nie wpłynie to na punktację. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 lipca. Wtedy poznacie oficjalny ranking punktowy uczestników.

Zadanie pierwsze

W sklepie Google Play, z którego instaluje się oprogramowanie dla tabletu SHIELD, znaleźć można gry na Androida przygotowane z myślą o unikalnych możliwościach sprzętu Nvidii. Waszym zadaniem jest przygotowanie recenzji jednej z takich gier, zgodnie z Waszymi upodobaniami. Oceniona będzie zarówno pomysłowość recenzji jak i jej poziom językowy.

Recenzję prosimy przesyłać na adres konkurs@dobreprogramy.pl do 1 lipca 2015 r. włącznie, z dopiskiem w tytule [NVIDIA SHIELD: recenzja gry].

UWAGA: Wbrew temu, co niektórzy piszą w komentarzach, do napisania recenzji nie trzeba mieć urządzenia SHIELD. Chodzi nam o recenzję gry z katalogu gier ulepszonych na Shielda, a nie o recenzję gry uruchomionej na Shieldzie.

Następne zadanie już niebawem – śledźcie uważnie wpisy na dobrychprogramach!

© dobreprogramy
s