Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD: zgadnij przyszłość i wygraj gamingowy tablet!

Strona główna Aktualności

O autorze

Zmagania o nagrody, jakie przygotowaliśmy dla Was w konkursie „Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD” toczą się na wysokim poziomie – wiele recenzji i pomysłów, jakie do nas dotarły, zasługuje na pochwałę. Od dzisiaj macie okazję zdobyć nawet 10 punktów za ostatnie, trzecie zadanie. Jednocześnie informujemy, że ze względu na Wasze prośby, czas na przesyłanie wszystkich odpowiedzi przesuwa się do 3 lipca. Nie wpłynie to na termin rozstrzygnięcia konkursu, wszystko się wyjaśni już 8 lipca.

Przypominamy, że każda z Waszych odpowiedzi zostanie oceniona przez redakcyjne jury, w skali od 1 do 10 punktów. Aby mieć szanse na zdobycie jednej z trzech atrakcyjnych nagród, należy uzyskać co najmniej 15 punktów za rozwiązania wszystkich trzech zadań. Nagrodzeni zostaną oczywiście najlepsi.

Nagrodami w konkursie „Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD” są:

1. tablet NVIDIA SHIELD 16 GB + pad SHIELD Controller + etui SHIELD Tablet Cover

2. tablet NVIDIA SHIELD 16 GB

3. karta graficzna Palit GeForce GTX 750 Ti KalmX

Ze szczegółowym regulaminem konkursu możecie zapoznać się tutaj.

Zadanie trzecie (i ostatnie)

Przygotowaliście recenzję gry, przedstawiliście pomysł na aplikację wykorzystującą możliwości tego tabletu, a co sądzicie o przyszłości SHIELD-a? Zaczęło się od przenośnej kieszonsolki, niedawno NVIDIA pokazała stacjonarną konsolę SHIELD, a jak powinny wyglądać kolejne urządzenia z tej linii? Waszym trzecim zadaniem będzie przedstawienie pomysłu na następcę tabletu Nvidii. Co można ulepszyć, co dodać, z czego zrezygnować?

Nie stawiamy żadnych ograniczeń co do formy odpowiedzi. Kryterium oceny będzie pomysłowość i realizm, uwzględnienie stanu techniki mobilnej. Możecie się równie dobrze skupić na wzornictwie, co i na „wnętrznościach” urządzenia, jeśli zaś interesuje Was głównie oprogramowanie systemowe czy dodatkowe gadżety (pady, piórka, a może coś innego?), to o nich właśnie napiszcie.

Odpowiedź prosimy przesyłać na adres konkurs@dobreprogramy.pl, z dopiskiem w tytule [NVIDIA SHIELD: przyszłość sprzętu].

Przypominamy też, że wciąż czekamy na recenzję gry na tablet Nvidii oraz pomysł aplikacji mobilnej. Za każde z zadań możecie zdobyć maksymalnie 10 punktów. Choć przysłanie odpowiedzi na wszystkie zadania nie jest wymagane, to na pewno więcej punktów sprzyja wygranej.

© dobreprogramy
s