r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim

Strona główna Aktualności

Alstor, przedstawiciel Eizo w Polsce, rusza z wiosenną edycją warsztatów fotograficznych, które poprowadzi Jacek Bonecki. Tym razem dotyczyć one będą fotografii portretowej. Najbliższe spotkania odbędą się 24 i 25 marca.

Każdy dzień warsztatowy podzielony będzie na część teoretyczną i praktyczną. W części praktycznej uczestnicy wezmą udział w sesji zdjęciowej w studio fotograficznym, a następnie w procesie edycji zdjęcia i wydruku w ciemni cyfrowej. Każdy z uczestników będzie miał możliwość skalibrowania monitora, jak również wydruku zdjęcia zrobionego na warsztatach. W części teoretycznej zaprezentowane zostaną możliwości konfiguracji całej ciemni cyfrowej od komputera poprzez monitor, na drukarce kończąc. Opisany będzie proces kalibracji i profilowania sprzętu oraz dobór właściwych warunków oświetlenia na stanowisku pracy. Do dyspozycji uczestników warsztatów oddane zostaną profesjonalne monitory Eizo, drukarki Epson, światło ciągłe i błyskowe Fomei, urządzenia pomiarowe firmy X-Rite oraz aparaty Sony.

Warsztaty odbędą się w Galerii Eizo, przy ul. Weneckiej 12 w Warszawie. Koszt udziału w spotkaniu to co prawda 250 zł, jednakże biorąc pod uwagę wybitnego prowadzącego jakim jest Jacek Bonecki, a także kameralne grono uczestników, należy uznać to za niebywałą gratkę.

r   e   k   l   a   m   a

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie dystrybutora. Portal dobreprogramy objął warsztaty patronatem medialnym.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.