Wayback Machine 1.8.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Wayback Machine to dodatek do Firefoksa, który w przypadku napotkania na błąd 404 w Sieci, pozwala wyświetlić kopię strony z archiwum, choć warunkiem jest oczywiście jej dostępność.

Dodatek ten jest bezpośrednią kontynuacją projektu No More 404s, który wcześniej testowany był dla Firefoksa w ramach programu Test Pilot. Podczas przeglądania Internetu i napotkania na usterkę, dodatek automatycznie zaproponuje załadowanie kopii witryny, zamiast pustej strony.

Rozszerzenie będzie poprawnie działać w Firefoksie 57, który obsługiwać będzie tylko WebExtensions.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Funkcje wycofane z Firefox Test Pilot – jak je przywrócić?

22
18.09.2017  •  Oskar Ziomek

Przełomowy Firefox 57 coraz bliżej i z czasem coraz więcej funkcji testowych, dotychczas dostępnych tylko w ramach programu Test Pilot trafia do kolejnych etapów rozwoju wersji przeglądarki. Nowe funkcje pojawiają się jednak na różne sposoby: niektóre są bezpośrednio implementowane w kolejnych wydaniach programu, zaś inne udostępniane jako rozszerzenia. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu informacje o trzech z nich: kontenerach, narzędziu do wykonywania zrzutów ekranu oraz Wayback Machine – rozszerzeniu zastępującym No More 404s znane z Test Pilot. Przybliżymy ich funkcjonalność oraz…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie