reklama

Weather Pulse 2.2.4.4

Strona główna Windows Dom Pogoda
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Weather Pulse to bezpłatny program do sprawdzania na komputerze pogody i warunków klimatycznych. Aplikacja pobiera najważniejsze informacje z wybranego przez użytkownika regionu i następnie wyświetla szczegółowe i czytelne zdjęcia satelitarne.

Do poprawnego działania programu wymagane jest stałe połączenie z Internetem, gdyż Weather Pulse automatycznie łączy się z serwerami i pobiera najnowsze dane pogodowe z wybranego zakątka świata. Program posiada możliwość przesyłania zdjęć znajomym, a także wyświetla aktualną temperaturę z danego obszaru w schowku systemowym.

Weather Pulse to niezwykle przydatne narzędzie do szybkiego i łatwego sprawdzania temperatury i pogody na całym świecie. Program automatycznie aktualizuje stan pogody w danym obszarze i wszystkie panujące w nim warunki atmosferyczne. Jego interfejs jest czytelny i nie powinien sprawić nikomu żadnych kłopotów podczas sprawdzania pogody.

Oprócz tego program pokazuje prognozę dla wybranego miasta, a także podaje aktualne warunki pogodowe, czyli zachmurzenie, opady, siła wiatru, ciśnienie, widoczność oraz wilgotność powietrza. Weather Pulse informuje również o zbliżających się opadach deszczu, śniegu czy burzy oraz o której godzinie wschodzi i zachodzi słońce.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Azazell   2 #7 10.07.2012 21:31

@REGI 2

Program jest darmowy, może ciebie zmyliło pierwsze okno po uruchomieniu programu, w którym podajemy kod pocztowy (ZipCode). Ja osobiście ten program ma na dysku już kilka ładnych lat i w sumie kiedyś często korzystałem i nie było problemów.

premislauz   14 #6 10.07.2012 19:12

Mam z nim problemy, nie jest chyba rozwijany od dłuższego czasu, ale za to polecam HTC Home 3 i starszy 2.6.

  #5 10.07.2012 17:18

Wszystko pięknie ale ten program nie jest bezpłatny jak to napisaliście

  #4 10.07.2012 12:08

autorek dobrze by bylo abyc sprobowal sam tlumaczyc a nie korzystal z google tlumacza , hahahaha

  #3 10.07.2012 08:23

Puls pogoda

Pogoda Pulse ™ jest potężnym pogoda i obraz oprogramowania satelitarny wyświetlacz na pulpicie Windows i wymaga połączenia z Internetem. Zobacz aktualne warunki pogodowe, prognozy, wyświetlanie popularnych zdjęć satelitarnych z całego świata, obrazów dzielić się ze znajomymi i rodziną, bądź na bieżąco o bieżących i przewidywanych warunkach pogodowych, to po prostu zabawa!

UWAGA: Pogoda Pulse ™ przestanie działać o północy 31 października 2011
Czytaj newsy

Azazell   2 #2 09.07.2012 20:09

Faktycznie głupio to było napisane :P Poprawione.

Mariusz7575   3 #1 09.07.2012 18:43

"Program został w taki sposób stworzony, że automatycznie aktualizuje stan pogody i panujące warunki atmosferyczne z danego obszaru."

To jest wręcz niewiarygodne jak ten program został zmyślnie stworzony! :D

reklama