r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WebCatalog 3.4.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WebCatalog to otwarty program, dzięki któremy możliwe jest uruchamianie aplikacji przeglądarkowych w natywnym oknie systemowym. Dzięki temu możliwe jest zatem np. korzystanie z usługi pocztowej Gmail czy facebookwego Messangera bez konieczności uruchamiania standardowej przeglądarki.

Galeria programu

Po uruchomieniu aplikacji, uzyskujemy dostęp do katalogu popularnych aplikacji przeglądarkowych. Znajdziemy tu takie usługi, jak między innymi Dysk Google, OneDrive, Gmail, Messenger, Instagram, SoundCloud, Twitter czy Wikipedia. Wystarczy kliknąć w przycisk instalacyjny, aby strona uruchomiła się natywnym oknie, niezależnie od przeglądarki. Aplikacja bazuje na silnikach z Chromium.

Uruchamiane w ten sposób witryny będą traktowane przez system operacyjny jako natywne aplikacje, dzięki czemu ich skróty pojawią się w Menu Start, ikony można także przypiąć do paska zadań. Twórcy programu udostępnili także możliwość wnioskowania o umieszczeniu w katalogu kolejnych aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

WebCatalog – aplikacje webowe wygodne jak oprogramowanie natywne

31
OPROGRAMOWANIE 09.03.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Przeglądarki nie służą już od dawna jedynie przeglądaniu witryn. Korzystać można w nich z zaawansowanych aplikacji, które z powodzeniem zastąpić mogą nawet, wydawałoby się, niezbędne oprogramowanie natywne. Nie wszystkim jednak odpowiada ciągła praca z kartami i oknem przeglądarki. Dla nich świetną propozycją może okazać się WebCatalog. WebCatalog to program dostępny na Windowsa, macOS-a i Linuksa. Umożliwia on uruchamianie wybranych aplikacji internetowych w natywnym oknie systemowym. Wykorzystuje on do tego silniki znane z przeglądarki Chromium. Po uruchomieniu programu, użytkownika…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
test.michu   2 #1 10.03.2017 10:51

fajna sprawa zwłaszcza z dyskiem google na linucha

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.