r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Webmaker

Strona główna Android Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe

Aplikacja Webmaker jest częścią ogromnego projektu pod kierownictwem Mozilli. Jego celem jest pomoc ludziom pragnącym stworzyć coś wspaniałego w sieci. Dzięki aplikacji mobilnej możemy stworzyć proste multimedialne projekty, które następnie będziemy mogli udostępniać innym w formie adresu do strony www.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od stworzenia nowego konta bądź też zalogowania się na stare. Cała procedura jest bardzo szybka. Po zalogowaniu na pierwszej stronie otrzymamy podgląd na projekty innych użytkowników. Warto się im przyjrzeć by lepiej zrozumieć działanie programu.

r   e   k   l   a   m   a

Druga z zakładek to kreator, dzięki któremu sami możemy tworzyć nasze projekty. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna, nie sprawia problemu nawet na mniejszych ekranach smartfonów. Na raz możemy rozwijać i edytować kilka różnych stron

Choć Aplikacja Webmaker to ciekawe i dobrze wykonane narzędzie to ciężko znaleźć dla niej realne zastosowania. Całość dostępna jest za darmo, tak jak i pozostałe elementy projektu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Webmaker od Mozilli – o jeden most za daleko na drodze ku prostocie

4
OPROGRAMOWANIE 18.08.2015 | Maciej Olanicki

Mozilla pochwaliła się właśnie wyjściem swojej aplikacji Webmaker z fazy testów beta. Dostępna już w finalnej wersji aplikacja ma służyć, zgodnie z założeniami inicjatywy Mozilla Webmaker, przede wszystkim zmotywowaniu internautów z krajów rozwijających się do aktywnego uczestnictwa w tworzeniu Sieci, zamiast tylko pasywnego przeglądania jej zasobów. Proste narzędzie ma zatem za zadanie tworzenie jeszcze prostszych prezentacji aspirujących do miana witryn internetowych. Webmaker to przede wszystkim prostota, i to porażająca w swojej skali. Program oferuje możliwość dodania na każdą ze stron…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.