Wersja demonstracyjna CDN OPT!MA w vortalu

Strona główna Aktualności

O autorze

Od dziś udostępniamy w vortalu wersję demonstracyjną popularnego pakietu dla firm CDN OPT!MA, przygotowaną przez producenta specjalnie dla naszych Czytelników. Dotychczas rozwiązanie można było testować online lub zamawiając płytę z wersją demonstracją. Teraz każdy zainteresowany może pobrać demo z Internetu na swój komputer.

CDN OPT!MA to rozbudowany pakiet kompleksowo wspomagający zarządzanie firmą, obsługę sprzedaży i magazynu, każdego rodzaju księgowości, działu płac i kadr oraz zarządzanie relacjami z klientami. Modułowa budowa pakietu pozwala dobrać funkcjonalność do potrzeb i specyfiki danej firmy. W jego skład wchodzą moduły: Kasa/Bank, Faktury, Detal, Handel, CRM, Księga Podatkowa, Księga Handlowa, Środki Trwałe, Płace i Kadry, Analizy, Biuro Rachunkowe. CDN OPT!MA oferuje szeroki wachlarz wbudowanych analiz, możliwość budowania własnych raportów oraz współpracę z wieloma aplikacjami zewnętrznymi (np. arkuszami kalkulacyjnymi). Rozwiązanie to jest dedykowane dla małych i średnich firm, w tym również dla firm usługowych, jednostek budżetowych oraz biur rachunkowych.

Wersja testowa pakietu oferuje pełną funkcjonalność i umożliwia pracę przez 60 dni. Można ją pobrać w dziale PROGRAMY -> Firma -> Pakiety do prowadzenia firmy.

© dobreprogramy