r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wiedźmin 3 z miesiąca na miesiąc coraz piękniejszy

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Minionej nocy w Stanach Zjednoczonych miała miejsce skromna gala VGX, podczas której wręczono kilka nagród producentom gier, ale przede wszystkim zaprezentowano jeżeli nie nowe tytuły (jak to było z niesamowitym No Man's Sky czy Tales from the Borderlands od Telltale Games) to przynajmniej świeże zwiastuny tych, na które czekają gracze. Warto było zwrócić uwagę na króciutki materiał z Quantum Break, prezentację nowych mechów bojowych z Titanfall czy poznać moc silnika Snowdrop używanego w The Division Ubisoftu, ale pojawił się też kolejny zwiastun Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu.

Co prawda materiał wprowadzający do fabuły dzieła do najdłuższych także nie należy, jednak stworzony w większości na silniku gry robi wrażenie bardzo szczegółowymi migawkami z rozgrywki. Sam Dziki Gon, płonące wioski, Geralt pędzący na koniu, brodzący przez bagna, rozległe piękne miasta i dynamicznie prezentujące się starcia z wrogami — niby niewiele, ale wystarczyło, by na nowo rozbudzić moje (a zapewne też innych polskich graczy) nadzieje. Wiedźmin 3 powstaje z myślą o PC, Xboksie One i PS4.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.