r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WifiHistoryView 1.47

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WifiHistoryView to narzędzie, które generuje listę połączeń z sieciami bezprzewodowymi z poziomu dziennika zdarzeń systemu operacyjnego Windows.

Program wyświetla niezbędne informacje w formie czytelnej tabelki, która zawiera datę i godzinę aktywności, jej rodzaj (np. połączenie czy też rozłączenie z siecią lub próba nawiązania połączenia zakończoną niepowodzeniem), nazwę adaptera sieciowego, adres MAC i wiele innych. Możliwe jest także wyodrębnienie w/w danych ze zdalnego komputera podłączonego do sieci.

Co istotne, poszczególne dane przedstawione w programie WifiHistoryView możemy posortować wedle uznania (np. wg daty), a także zapisać jako plik tekstowy lub HTML, a następnie wydrukować lub udostępnić innemu użytkownikowi w internecie chociażby przez wiadomość e-mail.

WifiHistoryView nie wymaga instalacji po pobraniu, dlatego też aplikację można przechowywać np. na pendrivie i zrobić z niej użytek na dowolnym komputerze.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.