r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 8 w sześciu wersjach?

Strona główna Aktualności

Być może Windows 8 dostępny będzie tylko w sześciu wersjach, z uwzględnieniem podziału na wersje 32- i 64-bitowe.

Taki schemat wynika z dwóch dokumentów, jakie odnaleziono na serwerze FTP firmy HP. Dotyczą one sterowników do czytnika smartcardów, w jaki ma być wyposażony jeden z laptopów HP. Widoczna jest tam lista obsługiwanych systemów operacyjnych, w tym Windows 8: Windows 8 (bez żadnego dopisku), Windows 8 Enterprise oraz Windows 8 Professional. Nie widać takich odmian jak Home Basic, Home Premium czy Ultimate. Te dwa pierwsze zapewne zostały połączone w system określany po prostu jako Windows 8, natomiast funkcje wersji Ultimate trafiły do Enterprise (przeznaczonej dla firm) i do Professional (dla użytkowników zaawansowanych). Trudniej natomiast zgadnąć co się stało z wersją Starter. Być może wspomniany laptop nie był w ogóle przeznaczony do pracy z tą wersją.

Microsoft odmówił komentarza na temat wersji Windows 8 a firma HP usunęła odniesienia do Windows 8 ze wspomnianych dokumentów. Być może jednak oficjalna informacja na temat odmian nowego Windows pojawi się już w środę, podczas premiery wersji beta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.