Windows Installation Media Creation Tool Windows Installation Media Creation Tool 6.3.9600.17474

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows Installation Media Creation Tool to niewielkie, ale przydatne narzędzie przeznaczone do tworzenia nośników instalacyjnych systemu Windows 8.1. Kierowane jest ono do osób, które chciałyby zainstalować na swoim komputerze najnowszą odsłonę systemu operacyjnego Microsoftu, ale np. nie dysponują odpowiednią płytą DVD z instalatorem.

Aplikacja pozwala w kilku prostych krokach stworzyć nośnik instalacyjny systemu Windows 8.1 - w formie bootowalnego dysku USB lub obrazu ISO do nagrania na płycie DVD. Wystarczy, że wskażemy wersję językową systemu, jego edycję oraz architekturę i typ nośnika instalacyjnego. Do działania programu wymagane jest aktywne połączenie z Internetem. Wszelakie pliki instalatora pobierane są z zewnętrznych serwerów firmy Microsoft.

Co istotne, do utworzenia nośnika instalacyjnego wymagane jest również posiadanie klucza produktu systemu Windows 8.1. Odpowiedni nośnik wygenerowany może być tylko na komputerach z systemem Windows 8.1, Windows 8 lub Windows 7 i taką samą architekturą (32- lub 64-bitową) jak architektura komputera, na którym będzie instalowany system Windows 8.1.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!