r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Media Player 11 - publiczna beta już jest!

Strona główna Aktualności

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Microsoft udostępnił publiczną, przedpremierową wersję testową beta, programu Windows Media Player 11. Microsoft wcześniej zapowiadał, że wersja finalna programu zostanie wydana już w czerwcu. Biorąc pod uwagę, że jest połowa maja, należy się więc spodziewać, że udostępniona beta jest już bardzo dopracowana, a publiczne testy mają na celu wykrycie ew. ostatnich błędów.

Przypomnijmy nowości WMP 11. W wersji dla Windows XP są to: nowy interfejs użytkownika, usprawniony mechanizm synchronizacji z urządzeniami przenośnymi, grupowanie albumów w "stos", indeksowana, rozbudowana baza z dostępnymi mediami, która pozwalała będzie na wyszukiwanie pasujących utworów w czasie edycji kryterium szukania, możliwość modyfikowania jakości podpisanych DRM plików (np. w celu zaoszczędzenia miejsca przy przenoszeniu ich na urządzenia przenośne o ograniczonej możliwościami sprzętu jakości sygnału wyjściowego), a także integracja z nowym, stworzonym przez MTV sklepem z muzyką o nazwie URGE - niestety (przynajmniej na razie) nie jest on dostępny dla klientów w Polsce.

Wersja dla Windows Vista pojawić się ma wraz z nowym systemem na początku przyszłego roku. Wzbogacona zostanie m.in. o: strumieniowy przesył podpisanych DRM mediów z innego komputera lub urządzenia (np. popularnego w Stanach Tivo), możliwość odtwarzania treści HD, integrację powłoki systemowej z WMP, indeksowanie danych z możliwością synchronizacji folderu Moja Muzyka i katalogu utworów WMP, a także pełnoekranowe wsparcie dla odtwarzania DVD.

Windows Media Player 11 beta można pobrać ze stron producenta. Program dostępny jest w kilku wersjach językowych, niestety wśród nich nie jest udostępniana wersja polska. Przed pobraniem wymagana jest weryfikacja autentyczności systemu operacyjnego.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.