r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Phone 8.1: koniec wsparcia technicznego nie oznacza niczego

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

W przypadku Windows Phone’a Microsoft wspiął się na wyżyny umiejętności studzenia entuzjazmu. Przypominamy, że przed premierą Windowsa 10 korporacja obiecywała, że aktualizację do najnowszej wersji systemu otrzyma każde urządzenie z Windows Phone 8.1.

Czas zweryfikował obietnice, a dziś robi to ponownie. Tym razem jednak Microsoft spełnił pokładne oczekiwania, przez co zakończone zostało oficjalne wsparcie techniczne dla systemu operacyjnego Windows Phone 8.1. Ale czy to cokolwiek zmienia?

Każdy, kto kupił urządzenie z Windows Phone, albo korzysta w tej chwili z mobilnego Windowsa 10, albo od dawna przywykł już do braku znaczących aktualizacji. Porzucenie wsparcie technicznego nie jest także równoznaczne z całkowitym brakiem aktualizacji.

r   e   k   l   a   m   a

Microsoft nadal będzie bowiem wydawał na Windows Phone 8.1 aktualizacje bezpieczeństwa. W teorii będą się one pojawiały przez najbliższe 5 lat, a w praktyce zapewne nie pojawi się żadna.

Zanim zatem ogłosimy śmierć Windows Phone 8.1, warto się zastanowić, kiedy faktycznie ona nastąpiła, jak również nad tym, jak bardzo nie obchodzi to oddanych miłośników tego dającego się lubić i zdobywającego nieśpieszenie wartość sentymentalną, mobilnego systemu operacyjnego.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.