r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Phone Internals 2.4

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Usuwanie zabezpieczeń

Windows Phone Internals to narzędzie przeznaczone dla użytkowników telefonów komórkowych z systemem Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile. Służy do odblokowywania bootloadera, uzyskania uprawnień roota, a nawet pozwala na wgrywanie zarówno własnych, jak i zbudowanych przez społeczność ROM-ów.

Wykorzystując aplikację stworzoną przez znanego hakera społeczności XDA Developers będziemy mogli nie tylko instalować własne oprogramowanie na swoich Lumiach (a w przyszłości nie tylko Lumiach), ale też pozwolić aplikacjom na wyjście z ich sandboksów, tworzyć kopie zapasowe obrazów oprogramowania na telefonie i uzyskać dostęp do systemu plików urządzenia w trybie pamięci masowej.

r   e   k   l   a   m   a

W pakiecie znalazł się także SDK, dzięki któremu autorskie aplikacje na Windows Phone mogą uzyskać łatwo dostęp do systemu plików i rejestru.

Uwaga: odblokowanie smartfonu może być uznane przez sprzedawcę za pretekst do zerwania umowy gwarancyjnej, choć sytuacja prawna z tym związana nie jest jednoznaczna.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowy Windows Phone Internals dostępny. Lumie dostaną drugą młodość?

42
OPROGRAMOWANIE 10.01.2018 | Anna Rymsza

Jeśli ktoś jeszcze ma sprawną Lumię i chciałby odświeżyć jej oprogramowanie, niebawem będzie mógł to zrobić. Została już wydana nowa wersja Windows Phone Internals, która umożliwia uzyskanie dostępu do wyższych uprawnień na wszystkich smartfonach z serii Lumia. Windows Phone Internals 2.3 jest dostępny za darmo. Z jego pomocą można odblokować smartfony z Windows Phone 8 i Windows 10 Mobile – prawdopodobnie wszystkich, ale z racji braku dostępu do niektórych modeli autor nie mógł ich przetestować. W poniższym filmie znajdziecie odpowiedzi na często zadawane pytania, zaś więcej informacji o…

Możesz już uwolnić swoją Lumię dzięki narzędziu Windows Phone Internals

92
OPROGRAMOWANIE 27.11.2015 | Adam Golański

Telefony z systemem Windows Phone wreszcie będą mogły być smartfonami, urządzeniami uruchamiającymi wszystko to, co użytkownik sobie zamierzy i w pełni przez użytkownika kontrolowalnymi. Dzięki pracy człowieka, znanego na forum XDA-developers pod nickiem Heathcliff74, powstało narzędzie Windows Phone Internals, które odblokowuje na większości modeli Lumii bootloader, daje uprawnienia roota, a nawet pozwala na wgrywanie zarówno własnych, jak i zbudowanych przez społeczność ROM-ów. Nagle Windows Phone stał się systemem o wiele bardziej interesującym. Wykorzystując narzędzie Heathcliffea74…

Recenzje użytkowników

szybkość działania
brak
ocena użytkownika

Szybki program który spełnia swoje zadanie. Na starych Lumiach działa bez zarzutu, 720 uwolniona. Program jest po angielsku ale praca w nim ogranicza się do kilku kliknięć, interfejs jest prosty w obsłudze i czytelny. Dla początkujących też nie powinien sprawić problemów a w razie czego można zajrzeć na Youtube.

28.09.2016 15:03 | Recenzja do wersji 1.0

Komentarze

0 nowych
  #3 11.01.2018 10:58

@mmarekk: Używam do dziś i jestem zadowolony.Lumia 1520.

mmarekk   10 #2 11.01.2018 05:03

Jeśli komuś potrzebny jest przede wszystkim telefon i trochę internetu, a nie zabawka z androidem, to Lumie jak najbardziej się do tego nadają. Do tego całkiem przyzwoite foty.

ste-fan   13 #1 10.01.2018 20:54

Czy ktoś jeszcze używa WP bo nawet ja już przestałem choć w Lumia 1020 był świetny aparat to do dziś żałuje że nie kupiłem wtedy Samsunga K Zoom...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.