Windows Phone Internals Windows Phone Internals 2.6

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Usuwanie zabezpieczeń
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Windows Phone Internals to narzędzie przeznaczone dla użytkowników telefonów komórkowych z systemem Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile. Służy do odblokowywania bootloadera, uzyskania uprawnień roota, a nawet pozwala na wgrywanie zarówno własnych, jak i zbudowanych przez społeczność ROM-ów.

Wykorzystując aplikację stworzoną przez znanego hakera społeczności XDA Developers będziemy mogli nie tylko instalować własne oprogramowanie na swoich Lumiach (a w przyszłości nie tylko Lumiach), ale też pozwolić aplikacjom na wyjście z ich sandboksów, tworzyć kopie zapasowe obrazów oprogramowania na telefonie i uzyskać dostęp do systemu plików urządzenia w trybie pamięci masowej.

W pakiecie znalazł się także SDK, dzięki któremu autorskie aplikacje na Windows Phone mogą uzyskać łatwo dostęp do systemu plików i rejestru.

Uwaga: odblokowanie smartfonu może być uznane przez sprzedawcę za pretekst do zerwania umowy gwarancyjnej, choć sytuacja prawna z tym związana nie jest jednoznaczna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybkość działania
brak
ocena użytkownika
28.09.2016 15:03 • Recenzja do wersji 1.0

Szybki program który spełnia swoje zadanie. Na starych Lumiach działa bez zarzutu, 720 uwolniona. Program jest po angielsku ale praca w nim ogranicza się do kilku kliknięć, interfejs jest prosty w obsłudze i czytelny. Dla początkujących też nie powinien sprawić problemów a w razie czego można zajrzeć na Youtube.