r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Phone Internals 1.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Usuwanie zabezpieczeń

Windows Phone Internals to narzędzie przeznaczone dla użytkowników telefonów komórkowych z systemem Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile. Służy do odblokowywania bootloadera, uzyskania uprawnień roota, a nawet pozwala na wgrywanie zarówno własnych, jak i zbudowanych przez społeczność ROM-ów.

Galeria programu

Wykorzystując aplikację stworzoną przez znanego hakera społeczności XDA Developers będziemy mogli nie tylko instalować własne oprogramowanie na swoich Lumiach (a w przyszłości nie tylko Lumiach), ale też pozwolić aplikacjom na wyjście z ich sandboksów, tworzyć kopie zapasowe obrazów oprogramowania na telefonie i uzyskać dostęp do systemu plików urządzenia w trybie pamięci masowej.

W pakiecie znalazł się także SDK, dzięki któremu autorskie aplikacje na Windows Phone mogą uzyskać łatwo dostęp do systemu plików i rejestru.

Uwaga: odblokowanie smartfonu może być uznane przez sprzedawcę za pretekst do zerwania umowy gwarancyjnej, choć sytuacja prawna z tym związana nie jest jednoznaczna.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Możesz już uwolnić swoją Lumię dzięki narzędziu Windows Phone Internals

92
OPROGRAMOWANIE 27.11.2015 | Adam Golański (eimi)

Telefony z systemem Windows Phone wreszcie będą mogły być smartfonami, urządzeniami uruchamiającymi wszystko to, co użytkownik sobie zamierzy i w pełni przez użytkownika kontrolowalnymi. Dzięki pracy człowieka, znanego na forum XDA-developers pod nickiem Heathcliff74, powstało narzędzie Windows Phone Internals, które odblokowuje na większości modeli Lumii bootloader, daje uprawnienia roota, a nawet pozwala na wgrywanie zarówno własnych, jak i zbudowanych przez społeczność ROM-ów. Nagle Windows Phone stał się systemem o wiele bardziej interesującym. Wykorzystując narzędzie Heathcliffea74…

Recenzje użytkowników

szybkość działania
brak
ocena użytkownika

Szybki program który spełnia swoje zadanie. Na starych Lumiach działa bez zarzutu, 720 uwolniona. Program jest po angielsku ale praca w nim ogranicza się do kilku kliknięć, interfejs jest prosty w obsłudze i czytelny. Dla początkujących też nie powinien sprawić problemów a w razie czego można zajrzeć na Youtube.

28.09.2016 15:03 | Recenzja do wersji 1.0

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.