Windows and Office ISO Downloader Windows and Office ISO Downloader 8.45

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows ISO Downloader to nieoficjalny, ale korzystający z serwerów Microsoftu program do pobierania obrazów dysków instalacyjnych systemu Windows oraz pakietu biurowego Microsoft Office. Aplikacja pozwala pobrać plik ISO z obrazem dla Windowsa 7, 8.1, 10, 10 Insider Preview oraz pakietów Office 2010, 2011 (tylko dla macOS), 2013, 2016 oraz 2019.

Wiele wersji Windowsa do pobrania

W obrębie każdego systemu lub pakietu biurowego wybranego do pobrania, użytkownik ma dodatkową możliwość wskazania konkretnej wersji. Wybór jest bardzo rozbudowany - w przypadku systemów operacyjnych obejmuje nawet ponad 20 wersji dla danego systemu, w tym rzadziej spotykane edycje. Pobierając najnowszy system Microsoftu oznaczony numerem 10, można z kolei wybrać konkretną kompilację, aktualną na dzień większej aktualizacji systemu.

Nie tylko Windows czy Office...

Po wybraniu odpowiedniego systemu lub Office'a i wersji, pobieranie rozpocznie się po wskazaniu programowi ścieżki, w której ma zostać zapisany plik. Transfer utrzymuje się na wysokim poziomie, zatem na zakończenie pobierania nie trzeba będzie czekać szczególnie długo. Aplikacja jest bardzo dobrą alternatywą dla dużo mniej funkcjonalnego, oficjalnego programu Microsoftu, który obsługuje wyłącznie najnowszy system operacyjny: Windows 10 Media Creation Tool. Dzięki Windows ISO Downloader pobierzemy również Windows Admin Center oraz Microsoft Expression. Narzędzie pozwala na skopiowanie do systemowego schowka linki do obrazów dysków oprogramowania, które chcielibyśmy pobrać.

Wersja przenośna po polsku

Windows ISO Downloader udostępniony został w formie przenośnej (tzw. portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu. Narzędzie dostępne jest w polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Łatwe pobranie Windows 10 oraz pakietu Microsoft Office Trial (Retail) z pewnego źródła
Cena za system Windows 10 i Microsoft Office, reklamy
ocena użytkownika
18.09.2020 19:10 • Recenzja do wersji 8.38

Program bardziej funkcjonalny niż oficjalny Media Creation Tool, ale za to kosztem reklam w programie. Można pobrać plik ISO z Windows 10 lub img z Microsoft Office by móc potem zainstalować je na komputerze. Jeśli już oceniam program służący do pobierania systemu Windows 10 wypowiem się również o samym systemie Windows 10, a o Microsoft Office w innym wątku dotyczącym Microsoft Office. System oceniam na 5 gwiazdek, gdyż jest najprostszy w użytkowaniu, najpopularniejszy, czyli zgodny z nowymi urządzeniami i posiada największą bazę porządnego oprogramowania w przeciwieństwie do Linuxów i Androida. Sensowny Windows 10 to tylko edycja "Pro" z tych "konsumenckich" bo jeszcze istnieją porządne tzw. "LTSC" lub największe buble typu "S". W Windows 10 Pro można całkowicie wyłączyć aktualizacje i to jest największy plus, gdyż te aktualizacje mają niby chronić komputer, ale z własnego doświadczenia wiem, że mogą coś popsuć nawet w wersji LTSC, która kładzie nacisk na stabilność. W moim przypadku na zaktualizowanym systemie nie działa Drukarka Brother DCP-J125. Przestała reagować na polecenie drukuj. Każda wersja systemu jest dobra czy to 1809, 1903, 1909, 2004 byle tylko po jej ręcznej instalacji nie dopuścić, żeby system pobrał aktualizacje. Wtedy wszystko działa jak złoto, ale warto też z tego powodu zainstalować dodatkowego antywirusa, gdyż chociaż pobierane są sterowniki to przy wyłączonych aktualizacjach mogą nie instalować się bazy wirusów wbudowanego w system Windows Defendera. Kolejna sprawa to jest to, że ten system powinien być darmowy przynajmniej do użytku domowego, a jest drogi, dlatego że firma Microsoft jest bogata i zarabia też na naszych danych. Chociaż można korzystać z wiecznego Triala bez podawania klucza to jednak w rogu pojawia się napis żeby aktywować system i brak możliwości personalizacji, ten napis przeszkadza w nagrywaniu ekranu bo nagrywa się razem ze znakiem wodnym, więc trzeba w jakiś sposób aktywować system.

nie wymaga instalacji, prosty w obsłudze, pozwala na pobranie ISO Windowsa i Office'a w różnych wariantach, korzysta z serwerów Microsoftu
brak niewspieranych już wersji systemów i pakietów biurowych (starszych niż Windows 7 i Office 2007)
ocena użytkownika
21.10.2017 12:46 • Recenzja do wersji 5.21

Niewielki program nie wymagający instalacji, za pomocą którego można pobrać obrazy ISO różnych wersji Windowsa i Office'a. Program pozwala dokładnie wybrać edycję, wersję i język generując w efekcie link do gotowego obrazu ISO. Warto wspomnieć, że program korzysta z oficjalnych serwerów Microsoftu i w odróżnieniu do oficjalnego Media Creation Tool, nie miewa kaprysów i zawsze generuje link do ISO (ewentualne problemy z pobraniem to wina serwerów Microsoftu). Za pomocą Windows ISO Downloader pobierzemy tylko i wyłącznie obrazy ISO do ciągle wspieranych wersji systemów i pakietów biurowych (od Windows 7 i Office 2007 wzwyż).