Wise Video Converter 2.31

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wise Video Converter to bardzo proste w obsłudze narzędzie, które oferuje możliwość konwertowania materiałów wideo do popularnych formatów za pomocą jednego kliknięcia lub przeciągnięcia wskazanych danych do głównego okna programu.

Wśród formatów plików wideo obsługiwanych przez Wise Video Converter znajdziemy: 3GP, AVI, AVM, AVS, DAT, F4V, FLV, MKV, MOV, MP4, Mpeg, MPG, NSV, OGM, RM, RMVB, TP, TS, VOB, webm, a także WMV i inne. Oprócz funkcji pojedynczego konwertowania filmów, opisywana aplikacja może pracować również w trybie wsadowym, konwertując nawet całe foldery z materiałami wideo, dzięki czemu użytkownik zaoszczędzi sporo czasu.

Wise Video Converter pozwala również na konwertowanie wybranego filmu do pliku zapisanego w formacie MP3 (np. teledyski ulubionych piosenek, które chcielibyśmy odsłuchać na smartfonie czy tablecie) – program oferuje wsparcie dla wszystkich urządzeń przenośnych i stacjonarnych, w tym telefonów czy komputerów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 05.09.2017 17:58

Niestety Komputer Świat odwalił kaszanę i płatną wersję Pro 2.21.02 jako ich klon sponsorowany tak spartolił,że jęknąć.Pierwsze - tłumaczenie pl. mimo activ nie działa.Choć ma go w zbiorze folderu.Z tym można sobie poradzić,to prosty program.Dodam wszelakie inne tłumaczenia działają. Konwerteruje,owszem..jednak ustawienia ręczne powiedzmy bitrate mocno ograniczone.A co gorsza mimo ręcznej skali zmian,zachowuje piksele z oryginału.Czyli - z 1280 720.po wprowadzeniu 1920 1080 pozostawia to pierwsze.Żenada,nawet nie dzwonię do nich,soft jest zrąbany.Dlatego nie mogę ocenić darmowej wersji,bo antyreklama KŚ dopełniła odruch by nie ufać temu portalowi i wykupionych od nich zeszytów. Są w sieci lepsze darmowe programy do tych działań.Ech.

Zero Ghost   16 #1 23.06.2017 15:04

Ważna informacja której zabrakło w opisie programu

Wise Video Converter jest darmowy ale posiada pewne ograniczenia !!!
Nie ma co prawda ograniczenia czasowego ,niestety w wersji darmowej pozwala na prze konwertowanie jedynie 30 minutowego pliku video. Jeśli zamierzacie konwertować dłuższe filmy konieczne jest wykupienie licencji Pro.
Jest kilka darmowych programów nie posiadających tego ograniczenia więc najlepiej omijać Wise... z daleka.
Jeśli akurat muszę prze konwertować jakieś niewielkie pliki ,korzystam z konwertera online ,polecam poniższą stronę-
http://www.online-convert.com