Witch 4.1.0

Strona główna Mac Akcesoria Rozszerzenia pulpitu
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Witch to program poszerzający możliwości przełączania programów skrótem Command+Tab. W ustawieniach można wprowadzić mnóstwo własnych skrótów, zdefiniować wygląd i zachowanie przełączanych okien.

Witch instaluje się jako panel preferencji. Tam można ustawić skróty do przełączania okien aplikacji, wszystkich okien łącznie ze zminimalizowanymi oraz oknami aktywnej aplikacji, także zminimalizowanymi. Przełączanie między oknami można aktywować w dwóch kierunkach.

Ponadto Witch pozwala ustawić skróty klawiszowe dla takich akcji, jak przywrócenie wszystkich zminimalizowanych okien, zamknięcie ich, oraz podobne operacje na aktywnym oknie. W ustawieniach zachowania można ustawić opóźnienie, po jakim pokaże się lista okien, wyjątki i oznaczanie programów bez okien. Ustawienia wyglądu pozwalają dobrać kolory i rozmiar tekstu.

Witch można testować przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi