r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wkrótce zmiany w Aplikacjach Google

Strona główna Aktualności

Google niedługo wprowadzi dla użytkowników Aplikacji Google możliwość łączenia usługi z darmowymi narzędziami. Obecnie takie rozwiązanie jest niedostępne.

Jak dowiedział się serwis SmarterWare, Google przygotowuje zmiany dotyczące zarządzania Aplikacjami. To usługa umożliwiająca klientom biznesowym korzystanie z takich narzędzi jak Gmail, Dokumenty Google, Witryny Google czy Google Wideo. W sumie osoby zarejestrowane w Aplikacjach Google mogą skorzystać z 6 usług. To nieporównywanie mniej w porównaniu z darmowymi Kontami Google, których używają zwykli internauci. Firma z Mountain View chce, aby wkrótce się to zmieniło i za pomocą jednego adresu użytkownicy Aplikacji mieli dostęp do większej palety usług.

Na stronach pomocy Google można przeczytać o zbliżających się zmianach. Wprowadzono już możliwość logowania się do kont prywatnych za pomocą danych firmowych. Nie można jednak synchronizować danych między kontami - ta usługa ma pojawić się niebawem. Użytkownik będzie mógł korzystać z konta prywatnego i biznesowego. Różnica będzie widoczna w adresie - do prywatnego loginu trzeba będzie dodać sufiks +personal (np. michal+personal@). Nie jest jeszcze znana konkretna data wprowadzenia zmian.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.