Wondershare PDF Editor 4.0.0.3

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare PDF Editor to profesjonalne narzędzie do kompleksowej obsługi plików w formacie PDF, umożliwiające wygodne tworzenie, edycję i konwersję dokumentów oraz formularzy.

Program skupia w sobie bogatą funkcjonalność, przy użyciu której każdy, nawet początkujący użytkownik stworzy szybko i sprawnie profesjonalnie prezentujący się dokument. Potrafi on generować pliki PDF na podstawie ponad 300 formatów plików, łączyć w jeden dokument wielu plików różnego typu (np. dokumentów tekstowych i grafiki) czy też dodawać do już istniejących różnego rodzaju elementy. Wondershare PDF Editor oferuje także narzędzia, pozwalające edytować wcześniej utworzone pliki PDF. Możliwe jest wykonywanie takich operacji jak edycja tekstu, wstawianie lub usuwanie grafiki i poszczególnych stron, a nawet modyfikowanie znaków wodnych.

W ręce użytkownika trafiają ponadto funkcje konwersji dokumentów PDF do formatów kompatybilnych z aplikacjami Microsoft Word czy Excel oraz plików graficznych JPG, PNG, TIFF, GIF i BMP. Nie zabrakło także zestawu opcji do recenzji, dodawania adnotacji i uwag, formatowania tekstu czy też przekształcania OCR (dostępne jako osobne rozszerzenie). Przy użyciu Wondershare PDF Editor podpiszemy cyfrowo nasze dokumenty, zabezpieczymy hasłem, jak również dostosujemy uprawnienia dla przyszłych czytelników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #5 29.10.2017 07:30

Szkoda że to jedynie wersja testowa.

michalswb   8 #4 27.03.2015 14:18

Kompletnie beznadziejny, nie ściągajcie, szkoda czasu. Wpieprza tak wielki znak wodny, że nie widać dokumentu. Sri nie free.
Do tego po usunięciu zostaje coś takiego jak Wondershare Helper, który usilnie stara się wysyłać nasze pliki PDF w eter, unikajcie jak ognia.

Autor edytował komentarz.
memnon   8 #3 03.04.2014 17:41

Za darmo przez jeszcze prawie 3 doby : http://www.wondershare.com/pdf-editing/ .

Erneriusz   1 #2 20.10.2013 14:37

Warto dodać, ze dodaje ogromny znak wodny

memnon   8 #1 27.09.2013 14:27

Tylko konwerter , za darmo przez prawie 20 godzin : http://sharewareonsale.com/s/free-wondershare-pdf-converter-59-95-value .