r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Workplace by Facebook

Strona główna Android Biuro i firma Praca grupowa

Workplace by Facebook to serwis społecznościowy połączony z komunikatorem, który przeznaczony jest do wykorzystania przez osoby pracujące w jednej firmie. W założeniu ma być konkurencją jednocześnie dla ugruntowanej pozycji Slacka oraz LinkedIna.

Galeria programu

W aplikacji istnieje możliwość dzielenia rozmów ze współpracownikami, w zależności od projektów, w których uczestniczą. Alternatywnie, rozmowy można toczyć w obrębie uczestników tej samej kampanii lub wydziału. Program pozwala na wymianę plików, komentarzy, a nawet streamowanie treści na żywo.

Sama usługa Workplace występować ma docelowo w dwóch wariantach: darmowym Standard, pozbawionym części funkcji administracyjnych oraz płatnym Premium, gdzie wysokość opłaty zależy od liczby aktywnie korzystających z aplikacji użytkowników i uiszczana jest miesięcznie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Facebook Workplace wkrótce również za darmo – Slack powinien się bać?

3
OPROGRAMOWANIE 06.04.2017 | Oskar Ziomek

Facebook zdążył nas przyzwyczaić do notorycznego kalkowania funkcji znanych z innych aplikacji. Mowa tu na przykład o doklejaniu do Messengera elementów Snapchata, ale nie tylko. Pod koniec ubiegłego roku, udostępniony został wszystkim Facebook Workplace – program mający konkurować jednocześnie ze Slackiem oraz LinkedInem. Miał jednak kluczową wadę: od początku wymagał niemałych opłat. Teraz jednak ma się to zmienić, bowiem Facebook planuje wydać wersję darmową. Nowa, niewymagająca opłat wersja, zostanie ochrzczona mianem Standard i, co ciekawe, nie zostanie względem Premium pozbawiona…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.