Wyklikaj swoją stronę internetową: licencja na WebSite X5 Home za darmo!

Strona główna Aktualności

O autorze

Szybkie zrobienie całkiem ładnie wyglądającej strony internetowej nie wymaga dziś szczególnych kompetencji programistycznych – dostępne są narzędzia pozwalające stronę stworzyć w edytorze WYSIWYG, a nawet wygenerować od podstaw, klikając odpowiednie opcje kreatora. Narzędziem, które bardzo dobrze sprawdza się w takich zastosowaniach jest WebSite X5 Home. Jest to program płatny, ale w ciągu najbliższych dni możecie pobrać od nas specjalną wersję, na którą pełną licencję otrzymacie za darmo.

Website X5 Home jest kreatorem stron, w którym tworzymy je poprzez przeciąganie i upuszczanie obiektów na stronę, wypełniając je tekstem, zdjęciami i filmami oraz elementami interfejsu. W miarę tworzenia kolejnych stron automatycznie powstaje menu nawigacyjne. Cały kod jest zgodny z HTML5 i CSS2.1/3 i działa dobrze zarówno na przeglądarkach desktopowych jak i mobilnych.

Sporą wygodę zapewnia to, że nie trzeba korzystać z zewnętrznych edytorów grafiki; Website X5 Home pozwala m.in. na kadrowanie zdjęć, modyfikowanie wzorców z liczącej 200 pozycji biblioteki, czy definiowanie nowych stylów menu. Wygenerowana witryna może zostać wgrana na serwer poprzez wbudowanego klienta FTP, program powiadomi o tym też naszych znajomych na Facebooku i Twitterze.

Dużym atutem narzędzia jest możliwość skorzystania z wbudowanej galerii obrazków Pixabay, z tysiącami darmowych zdjęć do wykorzystania w swoich projektach.

Program można zainstalować na maksymalnie dwóch komputerach i za jego pomocą budować dowolną liczbę witryn, mających maksymalnie 25 podstron. Tworzone w ten sposób strony mogą być wykorzystywane do celów komercyjnych.

Licencja za darmo

Website X5 Home należy pobrać z naszej bazy oprogramowania.

W trakcie instalacji programu zostaniecie poproszeni o podanie swojego adresu e-mail i jego potwierdzenie kliknięciem wysłanego odnośnika. Spowoduje to automatyczne wygenerowanie klucza licencyjnego. Cała procedura odbywa się w okienku instalatora, program po aktywowaniu jest natychmiast gotowy do działania.

W razie ewentualnych problemów z automatyczną aktywacją, klucz licencyjny można uzyskać po rejestracji na stronie websitex5.com/magazine/dobreprogramyhm12de.

Darmowe licencje możecie na program możecie otrzymać między 5 a 12 kwietnia 2016 roku.

© dobreprogramy
s