Wykop Wykop 4.19.2

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wykop to oficjalna, w pełni darmowa aplikacja jednego z najpopularniejszych serwisów internetowych w Polsce, dzięki któremu możemy udostępniać rozmaite wiadomości, materiały wideo i nie tylko.

Wykop.pl w smartfonie lub tablecie

Zasada działania Wykop.pl jest banalnie prosta. Po umieszczeniu wpisu na ekranie pojawia się także specjalna ikonka „wykop”, której kliknięcie zwiększa popularność danego materiału i sprawia, że z czasem dotrze on do coraz większej liczby odbiorców. Dotychczas z tej funkcjonalności mogliśmy korzystać wyłącznie za pośrednictwem przeglądarki stron internetowych zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach przenośnych. Teraz jednak wspomniana opcja dostępna jest z poziomu aplikacji Wykop.

Wszystkie newsy w jednej aplikacji

Poszczególne wiadomości znajdujące się w serwisie Wykop.pl zostały podzielone na kategorie, jak np. rozrywka, sport, motoryzacja, historia, ciekawostki, nauka, programowanie, technologia czy AMA (skrót od Ask Me Anything; specjalne sesje, w trakcie których znani ludzie odpowiadają na pytania użytkowników). Opisywany program nie oferuje jednak takiego podziału materiałów, które możemy jedynie przeglądać zarówno na stronie głównej, jak i w dziale wykopalisko.

Najważniejsze cechy:

  • oficjalna aplikacja serwisu internetowego Wykop.pl
  • nowoczesny, przejrzysty interfejs użytkownika
  • bardzo łatwa obsługa aplikacji
  • wszystkie funkcje są dostępne za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!