Wytypuj wynik meczu Polska-Rosja i jedź na HotZlot 2012!

Strona główna Aktualności

O autorze

Pierwszy mecz Polaków na Euro już za nami, pewien niedosyt pozostał, ale nie ma się co przejmować bo już za ok. 10 godzin cieszyć się będziemy z pierwszego zwycięstwa :) Oczywiście nie wszyscy w to wierzą, ale wszyscy mogą zweryfikować swoje przypuszczenia w naszej zabawie. Dziś znowu proponujemy czytelnikom, a zarazem kibicom naszej reprezentacji zabawę w typowanie wyniku.

Aby wziąć udział w zabawie trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem portalu, ustawić skórkę profilu/bloga na specjalnie przygotowaną "Euro" oraz wytypować wynik spotkania Polska-Rosja, które odbędzie się dziś o godz. 20.45 w Warszawie. Każdy kto poprawnie wytypuje wynik, a na jego profilu pojawi się skórka "Euro" weźmie udział w losowaniu wejściówki na HotZlot 2012 - imprezę może trochę mniejszą niż Euro, ale niemniej porywającą :) Osoby, które nie mogą wybrać się na HotZlot, oraz osoby niepełnoletnie w przypadku wygranej otrzymają od redakcji zestaw gadżetów.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję