Xara Web Designer Xara Web Designer 15.0.0.52288

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Xara Web Designer to program do tworzenia stron internetowych bez znajomości programowania. Program pozwala tworzyć nowoczesne strony z interaktywnymi elementami, skryptami i widżetami metodą „składania klocków”.

Na stronach projektowanych w Xara Web Designerze można zastosować gotowe szablony i ponad 500 elementów projektowych i skryptów. Znajdują się tu interaktywne galerie, przyciski serwisów społecznościowych, liczniki, mapy i tym podobne. Program pozwala też dodawać do stron różne typy multimediów i zadba o odpowiednie osadzenie.

Stronę można w każdej chwili podejrzeć z użyciem wybranego silnika przeglądarki. Zdjęcia umieszczone na stronach można optymalizować pod kątem jakości obrazu i transferu. Co ciekawe, wszystkie symbole wstawiane na stronę mogą być edytowane jak zwykłe grafiki wektorowe.

Producent oferuje możliwość publikowania własnych stron na serwerach firmy. Każdy użytkownik otrzyma 500 MB miejsca gratis do programu. Xara Web Designer pozwala edytować także strony już umieszczone na serwerach.

Wersja próbna programu działa przez 7 dni, można ten czas wydłużyć do 30 dni darmową rejestracją.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!