Xbox Xbox 2102.208.2024

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Xbox to aplikacja, która powstała z myślą o grających na konsoli Xbox One i Windowsie 10. Aplikacja umożliwia sterowanie konsolą, daje dostęp do konta gracza, pozwala udostępniać materiały z rozgrywki i komunikować się ze znajomymi.

Z poziomu aplikacji Xbox One możemy śledzić osiągnięcia, odczytywać i pisać wiadomości, sprawdzać w co grają znajomi i umawiać się na wspólną zabawę. Na kanale głównym widzimy także materiały dodane przez naszych znajomych. Aplikacja daje też dostęp do sklepu Xbox Live, gdzie można przeglądać dostępne gry, kupować i zlecić pobieranie ich na konsolę.

Xbox pozwala także zamienić telefon w pilota, za pomocą którego będziemy sterowali interfejsem konsoli, a w szczególności funkcjami multimedialnymi. W razie potrzeby może zamienić się w klawiaturę, aby ułatwić wpisywanie teksu.

Ponadto aplikacja Xbox przyda się w niektórych grach, filmach i przy oglądaniu transmisji. Dzięki temu na ekranie smartfonu ujrzymy dodatkowe treści, które wzbogacą naszą wiedzę o świecie gry bądź pomogą w zabawie.

Aplikacja jest dostępna za darmo, mogą z niej skorzystać wszyscy posiadacze konta Xbox, nawet jeśli nie mają konsoli.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!