r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Xbox

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy

Xbox to aplikacja, która powstała z myślą o grających na konsoli Xbox One i Windowsie 10. Aplikacja umożliwia sterowanie konsolą, daje dostęp do konta gracza, pozwala udostępniać materiały z rozgrywki i komunikować się ze znajomymi.

Galeria programu

Z poziomu aplikacji Xbox One możemy śledzić osiągnięcia, odczytywać i pisać wiadomości, sprawdzać w co grają znajomi i umawiać się na wspólną zabawę. Na kanale głównym widzimy także materiały dodane przez naszych znajomych. Aplikacja daje też dostęp do sklepu Xbox Live, gdzie można przeglądać dostępne gry, kupować i zlecić pobieranie ich na konsolę.

Xbox pozwala także zamienić telefon w pilota, za pomocą którego będziemy sterowali interfejsem konsoli, a w szczególności funkcjami multimedialnymi. W razie potrzeby może zamienić się w klawiaturę, aby ułatwić wpisywanie teksu.

Ponadto aplikacja Xbox przyda się w niektórych grach, filmach i przy oglądaniu transmisji. Dzięki temu na ekranie smartfonu ujrzymy dodatkowe treści, które wzbogacą naszą wiedzę o świecie gry bądź pomogą w zabawie.

Aplikacja jest dostępna za darmo, mogą z niej skorzystać wszyscy posiadacze konta Xbox, nawet jeśli nie mają konsoli.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowa aplikacja Xboksa na Androida i iOS dostępna

5
OPROGRAMOWANIE 18.07.2017 | Mateusz Budzeń

Oprogramowanie Xboksa One czeka niebawem duża aktualizacja, przynosząca wzornictwo stworzone według zasad Fluent Design. Zanim jednak to się stanie, to nowe funkcje trafią do mobilnych aplikacji Xboksa. Zmiany nie wnoszą nowego interfejsu, ale przynoszą kilka przydatnych funkcji. Z poziomu aplikacji możemy już korzystać z systemu Poszukiwania grupy. Grupy dostępne są już na konsoli od dłuższego czasu i pozwalają znajdować graczy o podobnych celach i zainteresowaniach w usłudze Xbox Live. Aktualizacja wprowadza funkcje wysyłania wymagań danej grupy w wiadomości lub opcje udostępnienia grupy…

Kup tuner i strumieniuj polską telewizję z Xboksa One do urządzeń przenośnych i PC

11
SPRZĘT 26.06.2015 | Tomasz Wrzesień

Konsola Xbox One od momentu wprowadzenia jej do sklepów reklamowana była nie tylko jako urządzenie czysto do gier, ale również sprzęt multimedialny, oferujący opcję oglądania telewizji. Niestety w naszym kraju nie za bardzo z przydatnej funkcjonalności mogliśmy skorzystać, ale to zmieni się już w sierpniu. Wtedy w polskich sklepach z elektroniką pojawi się wreszcie specjalny tuner TV. Dodatek wyceniono na 119 złotych. Akcesorium wpina się z jednej strony pod wolny port USB konsoli, a z drugiej należy podłączyć antenę. W ten sposób możliwe będzie przepuszczenie sygnału telewizyjnego przez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.