Xperia Companion Xperia Companion 2.11.5.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xperia Companion (kiedyś Sony PC Companion) to jak sama nazwa sugeruje zestaw oprogramowania do zarządzania telefonami firmy Sony (Ericsson).

Pozwala on nie tyle zarządzać plikami i multimediami w urządzeniu z poziomu komputera co również uzyskać dostęp do aplikacji udostępnionych przez producenta lub operatora, aktualizacji oprogramowania telefonu oraz obsługi użytkownika online, wsparcia technicznego i różnego rodzaju instrukcji. Program w znaczny sposób usprawnia wyszukiwanie, a także instalację na urządzeniu oprogramowania, które wydane zostało przez samego producenta, jak i operatora sieci komórkowej.

Obsługa Xperia Companion jest bardzo prosta. Pakiet dysponuje przejrzystym interfejsem graficznym i dostępny jest w wielu wersjach językowych - w tym także polskiej. Całość podzielona została w kilka modułów odpowiedzialnych za wykonywanie określonych zadań i operacji. Połączenie z telefonem odbywać się może za pośrednictwem kabla USB, interfejsu Bluetooth, bądź sieci WiFi. Producent zaleca jednak stosowanie pierwszej z wymienionych metod połączenia urządzenia z komputerem. Ponadto w celu pobierania aplikacji i aktualizacji wymagane jest połączenie z Internetem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

nie wiem
nie zarządza wiadomościami
ocena użytkownika
25.12.2016 20:05 • Recenzja do wersji 1.3.2.0

Chciałabym tylko zarządzać wiadomościami z komputera.. Tym się nie da.

Intuicyjny interfejs, Małe wymagania, All in one
Start z systemem (CCleaner to załatwia)
16.06.2011 16:00 • Recenzja do wersji 2.01.192

Idealna aplikacja do zarządzania danymi w telefonie.
Można wysyłać dzięki niej SMS-y łączyć się z internetem, aktualizować oprogramowanie, wykonywać kopie zapasowe i o wiele więcej. Program jest często aktualizowany i co chwile są dodawane nowe funkcje, jest najlepszym przyjacielem każdego posiadacza Sony Ericsson'a.