YetiWay 1.1.3

Strona główna Android Podróże i transport Fotoradary i ostrzeganie
Pobierz program
lub zeskanuj:

YetiWay to aplikacja będąca komunikatorem dla kierowców. Została ona stworzona przez twórców popularnego Yanosika i służy do informowania o policji, radarach i zagrożeniach.

Aplikacja wyświetlana jest w formie pływającej ikony. Umożliwia to szybki dostęp do funkcji aplikacji, także podczas korzystania z pełnoekranowej nawigacji lub innej uruchomionej aplikacji. W ustawieniach wprowadzono opcję autostartu. Użytkownik może ustawić, by automatyczne uruchomienie następowało wraz z inną aplikacją, np. ulubioną nawigacją czy Spotify.

Pływająca ikona po kliknięciu zapewnia szybki dostęp do czterech głównych opcji – zgłoszenia policji, inspekcji, zagrożenia lub patrolu na trasie. Zależnie od sytuacji, dynamicznie zmienia się wygląd pływającej ikonki, informując kierowcę o policji czy zagrożeniu w pobliżu. Wyświetlana jest także odległość, a komunikat podawany jest jeszcze głosowo. Wykorzystywana jest duża baza systemu Yanosik.

YetiWay jest płatny – 9,99 złotych miesięcznie, jednakże po dodaniu karty kredytowej możemy cieszyć się 3 miesiącami za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 23.06.2018 07:18

yetiway płatny, rysiek za darmo i z ograniczeniami prędkości, już wolę kupić naviexpert (i to tańszy niż yetiway) i uzyskam jeszcze świetną nawigację omijającą korki bo yanosik nie potrafi nawigować. Obecnie za free mapy google i rysiek w tle używam a testowałem wszystko. Żadna nie jest bez błędu. Nawet tak chwalona automapa a w ciągu kilku dni zgłaszałem błędy (tylko kto komu powinien płacić w tym momencie?) po tych wszystkich latach testów i kombinowania już nic nie szukam, zostałem przy mapach google i dodatek Rysiek i nic więcej nie trzeba.

  #2 14.02.2018 18:12

No fajnie, Płatny Rysiek. Mam to w Ryśku i za darmo.

  #1 14.02.2018 11:31

Jak tylko wyszła to opcja skorzystałem i jestem mile zaskoczony, w końcu apka, która ma w sobie tylko to co najważniejsze i sprawdza się super :)