r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Z jakdojade kupisz bilety w Warszawie i Trójmieście

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Niedawno informowaliśmy, że w aplikacji jakdojade, używanej przez tysiące osób do wyszukiwania połączeń komunikacji miejskiej i sprawdzania rozkładów, ruszyła sprzedaż biletów komunikacji miejskiej w Lesznie. Dziś mogą pochwalić się możliwością przeprowadzenia transakcji w 8 miastach, w tym w stolicy.

W międzyczasie do jakdojade przyłączyli się przewodnicy z Trójmiasta i okolic, obsługujący Gdańsk, Gdynię, Sopot oraz Wejherowo, Redę i Rumię. Od dziś można kupić bilety na przejazdy także w Warszawie i Łomiankach. W Stolicy ruszy też szeroko zakrojona kampania reklamowo-informacyjna.

Za bilety można płacić na dwa sposoby. Można podłączyć swoją kartę płatniczą bezpośrednio w aplikacji jakdojadę.pl, korzystając ze swojego konta. Można też skorzystać z systemu BLIK i płacić aplikacją mobilną banku, jeśli nie chcemy podawać jakdojadę.pl swoich danych.

r   e   k   l   a   m   a

Warto też dodać, że firma rośnie jak na drożdżach. Oprócz możliwości kupowania biletów w niektórych miastach oferuje nam również podgląd w czasie rzeczywistym pozycji środka transportu, na który czekamy. W sumie aplikacja obsługuje już prawie 50 miast.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.