r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Z pamiętnika beta-testera: Windows Vista SP1 Beta

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Kilka dni temu, po blisko roku przerwy spragniona grupa beta-testerów Windows Vista otrzymała nową zabawkę - pierwszą wersję beta dodatku Service Pack 1 dla tego systemu. Co to oznacza? Dla tych wczuwających się w rolę testerów jest to kilka godzin wyjętych z życiorysu na dokumentowanie i raportowanie zauważonych błędów. Wszystko po to, aby w pierwszym kwartale 2008 roku dodatek ten mógł trafić do użytkowników Visty.

Osobiście zainstalowałem SP1 na dwóch maszynach - najpierw ze wstępnie zintegrowanej instalacji na komputerze wirtualnym (aby przekonać się, czy to w ogóle działa), a później zachęcony pozytywnymi odczuciami także na notebooku, którego używam często, ale jednak nie jest to moje podstawowe narzędzie pracy. Kilkoma spostrzeżeniami postanowiłem podzielić się z Wami na łamach naszego vortalu.


Zapraszamy do lektury najnowszego artykułu Z pamiętnika beta-testera: Windows Vista SP1 Beta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.