reklama

Z pamiętnika beta-testera: Windows Vista SP1 Beta

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Kilka dni temu, po blisko roku przerwy spragniona grupa beta-testerów Windows Vista otrzymała nową zabawkę - pierwszą wersję beta dodatku Service Pack 1 dla tego systemu. Co to oznacza? Dla tych wczuwających się w rolę testerów jest to kilka godzin wyjętych z życiorysu na dokumentowanie i raportowanie zauważonych błędów. Wszystko po to, aby w pierwszym kwartale 2008 roku dodatek ten mógł trafić do użytkowników Visty.

Osobiście zainstalowałem SP1 na dwóch maszynach - najpierw ze wstępnie zintegrowanej instalacji na komputerze wirtualnym (aby przekonać się, czy to w ogóle działa), a później zachęcony pozytywnymi odczuciami także na notebooku, którego używam często, ale jednak nie jest to moje podstawowe narzędzie pracy. Kilkoma spostrzeżeniami postanowiłem podzielić się z Wami na łamach naszego vortalu.


Zapraszamy do lektury najnowszego artykułu Z pamiętnika beta-testera: Windows Vista SP1 Beta.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić