ZIP Password Recovery ZIP Password Recovery 2.3

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ZIP Password Recovery to intuicyjne narzędzie, którego zadaniem jest skuteczne łamanie haseł w archiwach ZIP/ZIPX.

Program potrafi odzyskiwać utracone lub zapomniane hasła zabezpieczające dostęp do plików ZIP z wykorzystaniem 3 różnych metod - brute-force, ataku z wykorzystaniem maski oraz słownika. Doskonale radzi sobie z archiwami utworzonymi przy użyciu takich aplikacji jak WinZip, PKZip, WinRAR, 7-Zip i wielu innych, a także wspiera domyślne standardy szyfrowania dla formatów ZIP oraz ZIPX. Atutem narzędzia jest dodatkowo wsparcie dla akceleracji sprzętowej przez nowoczesne karty graficzne NVIDIA i AMD, które pozwala przyspieszyć proces odzyskiwania hasła.

ZIP Password Recovery pomimo braku polskiej wersji językowej z pewnością nie przysporzy nikomu najmniejszych problemów. Obsługa narzędzia odbywa się z wykorzystaniem wbudowanego kreatora, który krok-po-kroku prowadzi użytkownika przez proces łamania hasła.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!