r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zima coraz bliżej, a ekran iPhone’a X ma problemy w chłodniejsze dni

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Korzystając z Face ID w nowym iPhonie należy pamiętać, że poziom naładowania akumulatora musi wynosić ponad 10%. To jednak nie jedyny wymóg stawiany przed użytkownikami jubileuszowego smartfona Apple. Muszą oni bowiem zapewnić urządzeniu odpowiednią temperaturę – wyświetlacz iPhone’a X nie lubi chłodnych dni.

Producenci smartfonów zazwyczaj nie zalecają korzystać ze swoich produktów w niskiej temperaturze. Nie inaczej jest z iPhonem X, ale w przeciwieństwie do innych urządzeń, może on nie poradzić sobie w zbyt niskiej temperaturze. Użytkownik może zostać z kawałkiem zgrabnej elektroniki, która będzie całkowicie bezużyteczna.

Właściciele iPhone’a X zauważyli, że ekran w temperaturach poniżej 0 stopni Celsjusza przestaje reagować na dotyk. Jednym rozwiązaniem mogących przywrócić sprawność dotyku jest zablokowanie i ponowne odblokowanie urządzenia.

r   e   k   l   a   m   a

Firma z Cupertino zdaje sobie sprawę z przypadków, w których ekran iPhone’a X chwilowo przestaje odpowiadać. Po kilku sekundach ekran ma wracać do poprawnego funkcjonowania. Apple dodaje, że problem zostanie rozwiązany w kolejnej aktualizacji oprogramowania.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.