Zoner Photo Studio - Edit & Go 3.7.0

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Zoner Photo Studio - Edit & Go to mobilne wydanie popularnego programu do edycji zdjęć i grafik. Choć nie wyróżnia się zbytnio na tle konkurencji to integracja z kontem Zoner oraz dobre wykonanie sprawiają, że warto się mu przyjrzeć.

Program zaraz po starcie przedstawi nam grafiki zgromadzone na urządzeniu. Nie ma tu zbędnych okien powitalnych, opcji społecznościowych itp. Po wybraniu zdjęcia przechodzimy do ciekawie zaprojektowanego okna edycji z możliwością sprawdzenia informacji o grafice.

Wśród dostępnych opcji znajdziemy obszerny zestaw narzędzi. Szybkie poprawianie zdjęcia, filtry, przycinanie, zabawa saturacją itp. Pokaźny, a do tego dobrze przygotowany i przyjemny w obsłudze zbiór. Efekt naszej pracy możemy w prosty sposób zapisać i udostępnić innym, bądź też przygotować na jego podstawie pocztówkę. Z aplikacją zintegrujemy nie tylko konto Zoner ale także Facebook.

Choć posiadanie konta nie jest niezbędne do korzystania z programu, pozwala na synchronizację naszej pracy pomiędzy różnymi aplikacji tej marki. Program w podstawowej wersji jest dostępny za darmo, za część opcji musimy dodatkowo zapłacić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zoner Photo Studio 18 – prostszy interfejs, szybsze obliczenia i licencja przypisana do osoby

0
05.10.2015  •  Anna Rymsza

W naszej bazie programów znajdziecie najnowszą wersję programu Zoner Photo Studio, który łączy możliwości „ciemni cyfrowej” z edytorem grafiki rastrowej. W wersji 18 uproszczony został proces pracy ze zdjęciami od importu z aparatu po wysyłanie na ulubione serwisy społecznościowe. Trzy sekcje programu (menedżer, wywoływarka i edytor) dostały ujednolicony interfejs, który będzie prezentował się dobrze nawet na systemie Windows 10 z podłączonym ekranem o rozdzielczości 4K. Zoner Photo Studio jest programem interesującym między innymi dzięki ciekawym możliwościom, których nie znajdziemy w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi