Zoner Photo Studio - Edit & Go Zoner Photo Studio - Edit & Go

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Zoner Photo Studio - Edit & Go to mobilne wydanie popularnego programu do edycji zdjęć i grafik. Choć nie wyróżnia się zbytnio na tle konkurencji to integracja z kontem Zoner oraz dobre wykonanie sprawiają, że warto się mu przyjrzeć.

Program zaraz po starcie przedstawi nam grafiki zgromadzone na urządzeniu. Nie ma tu zbędnych okien powitalnych, opcji społecznościowych itp. Po wybraniu zdjęcia przechodzimy do ciekawie zaprojektowanego okna edycji z możliwością sprawdzenia informacji o grafice.

Wśród dostępnych opcji znajdziemy obszerny zestaw narzędzi. Szybkie poprawianie zdjęcia, filtry, przycinanie, zabawa saturacją itp. Pokaźny, a do tego dobrze przygotowany i przyjemny w obsłudze zbiór. Efekt naszej pracy możemy w prosty sposób zapisać i udostępnić innym, bądź też przygotować na jego podstawie pocztówkę. Z aplikacją zintegrujemy nie tylko konto Zoner ale także Facebook.

Choć posiadanie konta nie jest niezbędne do korzystania z programu, pozwala na synchronizację naszej pracy pomiędzy różnymi aplikacji tej marki. Program w podstawowej wersji jest dostępny za darmo, za część opcji musimy dodatkowo zapłacić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!