Zoner Photo Studio Free Zoner Photo Studio Free 19.1904.2.150

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Darmowa edycja popularnej przeglądarki graficznej, która pomimo nieznacznie okrojonej w stosunku do wersji płatnych funkcjonalności posiada większość ich głównych zalet.

Zoner Photo Studio Free jest aplikacją stworzoną z dużym naciskiem na prostotę obsługi i przyjazny użytkownikowi interfejs graficzny. Poza opcją przeglądania posiada zestaw narzędzi do prostej edycji zdjęć i łatwego udostępniania ich w Internecie. Z jego pomocą szybko usuniemy niedoskonałości cyfrowych fotografii, nałożymy na nie ciekawe efekty i filtry, a także stworzymy efektowne panoramy ze zbioru zdjęć oraz grafiki pseudo-3D.

Ponadto program oferuje funkcje pokazu slajdów, generowania kalendarzy i wysyłania grafiki bezpośrednio z programu do takich serwisów jak Facebook czy Flickr.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!