Adobe Photoshop Mix ikona

Adobe Photoshop Mix2.6.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Adobe Photoshop Mix to aplikacja do edycji zdjęć, która poza standardowym dla tego typu programów zestawem możliwości pozwala na rozcinanie i łączenie obrazu. Za jego pomocą w łatwy sposób wytniemy element z jednego zdjęcia i przeniesiemy go na drugie.

Aby móc skorzystać z aplikacji należy zalogować się na darmowe konto Adobe Creative Cloud. Dzięki temu uzyskujemy dostęp do naszych plików w chmurze, dodatkowo możemy użyć grafik zapisanych w pamięci urządzenia. W Adobe Photoshop Mix znajdziemy także zestaw kilku gotowych grafik, na których w wygodny sposób przećwiczymy działanie kluczowych opcji.

Aplikacja poza standardowymi narzędziami takimi jak edycja ekspozycji, kontrastu,nasycenia, czy też dodawaniem filtrów pozwala na wycinanie obiektów. Ich obszar oznaczamy palcem, a Adobe Photoshop Mix stara się inteligentnie rozpoznać krawędzie. W podobny sposób możemy dodawać wybrane efekty. Program rozpozna krawędzie wybranego obiektu i zmiany zastosuje tylko do niego, bądź też tła.

Powyższe rozwiązanie nie działa idealnie, zwłaszcza w przypadku bardziej złożonych zdjęć, jednak przy odpowiednim wsparciu użytkownika pozwala osiągnąć ciekawe efekty. Aplikacja Adobe Photoshop Mix dostępna jest za darmo, nie zawiera dodatkowych opłat. Jedynym wymogiem jest wspomniane już posiadanie konta w usłudze Creative Cloud. Wśród wad należy wspomnieć niekompletne tłumaczenie interfejsu oraz problemy ze stabilnością i prędkością działania na słabszych urządzeniach.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 982
Data aktualizacji8 paź 2021
System operacyjnyAndroid Android 9 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Adobe Photoshop Mix ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)