bEgKOqad
Adobe Photoshop Mix ikona

Adobe Photoshop Mixversion 2.8.1

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki aplikacji Adobe Photoshop Mix w łatwy sposób wytniemy elementy z jednego zdjęcia i przykleimy je do drugiego. Program oferuje również zestaw standardowych narzędzi do edycji.

bEgKOqaf

Aby móc skorzystać z aplikacji należy zalogować się na darmowe konto Adobe Creative Cloud. Dzięki temu uzyskujemy dostęp do naszych plików w chmurze, dodatkowo możemy użyć grafik zapisanych w pamięci urządzenia. W Adobe Photoshop Mix znajdziemy także zestaw kilku gotowych grafik, na których w wygodny sposób przećwiczymy działanie kluczowych opcji.

Aplikacja poza standardowymi narzędziami takimi jak edycja ekspozycji, kontrastu,nasycenia, czy też dodawaniem filtrów pozwala na wycinanie obiektów. Ich obszar oznaczamy palcem, a Adobe Photoshop Mix stara się inteligentnie rozpoznać krawędzie. W podobny sposób możemy dodawać wybrane efekty. Program rozpozna krawędzie wybranego obiektu i zmiany zastosuje tylko do niego, bądź też tła. Dodatkowo posiada interfejs przystosowany zarówno do iPhone'ów jak i iPadów co ułatwia nawigację.

Powyższe rozwiązanie nie działa idealnie, zwłaszcza w przypadku bardziej złożonych zdjęć, jednak przy odpowiednim wsparciu użytkownika pozwala osiągnąć ciekawe efekty. Aplikacja Adobe Photoshop Mix dostępna jest za darmo, nie zawiera dodatkowych opłat. Jedynym wymogiem jest wspomniane już posiadanie konta w usłudze Creative Cloud. Wśród wad należy wspomnieć o niekompletnym tłumaczeniu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań1 058
Data aktualizacji9 sie 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Adobe Photoshop Mix ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgKOqaK
bEgKOqbb