Andromeda w pierwszej kolejności na Pixelu 3 – nowym laptopie od Google

Andromeda w pierwszej kolejności na Pixelu 3 – nowym laptopie od Google

Andromeda w pierwszej kolejności na Pixelu 3 – nowym laptopie od Google
26.09.2016 16:50

Pisaliśmy już dziś o Andromedzie – systemie operacyjnym w bliżej nieznany sposób łączącym w sobie Chrome OS-a i Androida, przeznaczonym na urządzenia większe i bardziej wydajne niż smartfony. Minęło zaledwie kilka godzin, a pojawiły się nowe informacje na temat urządzenia, na którym najpewniej preinstalowana będzie Andromeda.

Według źródeł serwisu Android Police, będzie to laptop. Ma on być znany wewnętrznie w Google jako Bison, zaś do sprzedaży trafi najpewniej jako Pixel 3, co potwierdzałoby teorię o ujednoliconym nazewnictwie sprzętu, jaki Google zaprezentuje lub zapowie 4 października.

350188793787344833

O ile możemy już testować dostępność Google Play w Androidzie, co należy uznać za pewną implementację części Androida w Chrome OS-ie, tak preinstalowana na Pixelu 3 Andromeda ma opierać się na założeniach odwrotnych. Można zatem mówić o faktycznie dostosowanym, i to przez samo Google, pulpitowym Androidzie wykorzystującym w tej kwestii osiągnięcia Chrome OS-a.

Dalsze informacje na temat Pixela 3 opierają się jednak jedynie na pomysłach. Oprócz samej specyfikacji kluczową niewiadomą pozostaje także sama konstrukcja – nie jest bowiem jasne, czy Google, zapewne chcąc zachować hybrydowy charakter urządzenia – zdecyduje się na 360-stopniowe zawiasy, czy też całkowicie dwumodułową konstrukcję. Z dużą pewnością można natomiast stwierdzić, że wykorzystana zostanie ok. 12-calowa matryca, co w przypadku hybryd staje się standardem.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (52)