Angry Birds Go! ikona

Angry Birds Go!2.9.1

Strona głównaAndroidGryZręcznościoweAngry Birds Go!
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Angry Birds Go! to kolejna z serii gier o wkurzonych ptakach wydaną przez studio Rovio. Tym razem walka z zielonymi świnkami przenosi się na tor wyścigowy. Unikalnych pojazdów i atrakcji jest co niemiara, a sama gra nawiązuje trochę do klasyków gier zręcznościowych jak Sonic.

Udoskonalanie bolidów

W grze oprócz wyprzedzenia przeciwników, gracz zbiera monety, które mogą zostać wykorzystane do ulepszenia drewnianych bolidów. Każdy z samochodzików posiada cztery atrybuty, które można ulepszyć. Są to odpowiednio szybkość, przyspieszenie, sterowanie i siła. Ten ostatni atrybut może trochę dziwić, jednak podczas rozgrywki nierzadko dochodzi do ostrych starć z bolidami prowadzonymi przez świnki.

Różne tryby rozgrywki

Gracz powinien zwracać uwagi na licznie zastawione pułapki, które należy w zręczny sposób omijać, by uzyskać jak najlepszy czas. Podczas zróżnicowanych wyścigów użyć można trybu turbo, który w dość znaczący sposób przyspiesza bolid. Gracz może ścigać się w czterech rodzajach wyścigów, które łączy jeden cel - zwycięstwo. Angry Birds Go! oferuje także różnego typu turnieje ograniczone czasowo oraz codzienne wyścigi, które stanowią idealną okazję do zdobycia wartościowych w grze itemów. Możliwa jest również rozgrywka ze znajomymi w trybie online.

Za darmo, ale z mikropłatnościami

Gra jest darmowa i nie posiada reklam. Możliwe jest oczywiście uiszczanie mikropłatności, które przyspieszą rozgrywkę, jednak nie są one wymagane.

Angry Birds Go! - kluczowe cechy:

  • kultowe wyścigi z udziałem bohaterów Angry Birds
  • zbieranie monet w wyścigach do ulepszania bolidów
  • różne tryby rozgrywki - w tym online ze znajomymi
  • turnieje oraz codzienne wyścigi z nagrodami
  • gra dostępna za darmo, z opcją mikropłatności

Uwaga!

  • Angry Birds Go! oficjalnie nie jest dostępne w sklepie Google Play dla polskich użytkowników. Zachęcamy do pobrania oferowanego przez nasz portal pliku APK z najnowszą wersją gry i samodzielnej instalacji na urządzeniu z Androidem w wersji 4.1 lub nowszej.
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Liczba pobrań18 359
Data aktualizacji26 sty 2020
Rozmiar pliku82.63 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Angry Birds Go! ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)