AndroidGryZręcznościoweAngry Birds Go!
Angry Birds Go! ikona

Angry Birds Go!2.9.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Angry Birds Go! to kolejna z serii gier o wkurzonych ptakach wydaną przez studio Rovio. Tym razem walka z zielonymi świnkami przenosi się na tor wyścigowy. Unikalnych pojazdów i atrakcji jest co niemiara, a sama gra nawiązuje trochę do klasyków gier zręcznościowych jak Sonic.

Udoskonalanie bolidów

W grze oprócz wyprzedzenia przeciwników, gracz zbiera monety, które mogą zostać wykorzystane do ulepszenia drewnianych bolidów. Każdy z samochodzików posiada cztery atrybuty, które można ulepszyć. Są to odpowiednio szybkość, przyspieszenie, sterowanie i siła. Ten ostatni atrybut może trochę dziwić, jednak podczas rozgrywki nierzadko dochodzi do ostrych starć z bolidami prowadzonymi przez świnki.

Różne tryby rozgrywki

Gracz powinien zwracać uwagi na licznie zastawione pułapki, które należy w zręczny sposób omijać, by uzyskać jak najlepszy czas. Podczas zróżnicowanych wyścigów użyć można trybu turbo, który w dość znaczący sposób przyspiesza bolid. Gracz może ścigać się w czterech rodzajach wyścigów, które łączy jeden cel - zwycięstwo. Angry Birds Go! oferuje także różnego typu turnieje ograniczone czasowo oraz codzienne wyścigi, które stanowią idealną okazję do zdobycia wartościowych w grze itemów. Możliwa jest również rozgrywka ze znajomymi w trybie online.

Za darmo, ale z mikropłatnościami

Gra jest darmowa i nie posiada reklam. Możliwe jest oczywiście uiszczanie mikropłatności, które przyspieszą rozgrywkę, jednak nie są one wymagane.

Angry Birds Go! - kluczowe cechy:

  • kultowe wyścigi z udziałem bohaterów Angry Birds
  • zbieranie monet w wyścigach do ulepszania bolidów
  • różne tryby rozgrywki - w tym online ze znajomymi
  • turnieje oraz codzienne wyścigi z nagrodami
  • gra dostępna za darmo, z opcją mikropłatności

Uwaga!

  • Angry Birds Go! oficjalnie nie jest dostępne w sklepie Google Play dla polskich użytkowników. Zachęcamy do pobrania oferowanego przez nasz portal pliku APK z najnowszą wersją gry i samodzielnej instalacji na urządzeniu z Androidem w wersji 4.1 lub nowszej.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań30 113
Data aktualizacji26 sty 2020
Rozmiar pliku82.63 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Angry Birds Go! ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)