iOSGryZręcznościoweAngry Birds Go!
Angry Birds Go! ikona

Angry Birds Go!

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Angry Birds Go! to kolejna z serii gier o wkurzonych ptakach wydaną przez studio Rovio. Tym razem walka z zielonymi świnkami przenosi się na tor wyścigowy. Unikalnych pojazdów i atrakcji jest co niemiara, a sama gra nawiązuje trochę do klasyków gier zręcznościowych jak Sonic.

W grze oprócz wyprzedzenia przeciwników, gracz zbiera monety, które mogą zostać wykorzystane do ulepszenia drewnianych bolidów. Każdy z samochodzików posiada cztery atrybuty, które można ulepszyć. Są to odpowiednio szybkość, przyspieszenie, sterowanie i siła. Ten ostatni atrybut może trochę dziwić, jednak podczas rozgrywki nierzadko dochodzi do ostrych starć z bolidami prowadzonymi przez świnki. Gracz powinien zwracać uwagi na licznie zastawione pułapki, które należy w zręczny sposób omijać, by uzyskać jak najlepszy czas. Podczas zróżnicowanych wyścigów użyć można trybu turbo, który w dość znaczący sposób przyspiesza bolid. Gracz może ścigać się w czterech rodzajach wyścigów, które łączy jeden cel – zwycięstwo.

Gra jest darmowa i nie posiada reklam. Możliwe jest oczywiście uiszczanie mikropłatności, są one jednak stanowczo zbyt mocno osadzone w grze. Wprawdzie nie odczuwamy tego na początku zabawy, ale późniejsze etapy są prawie niemożliwe do ukończenia bez płatnych pojazdów. Gra zawiera także dodatkowy tryb, bez możliwości uprzedniego testowania. Musimy go kupić w ciemno.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 325
Data aktualizacji25 maj 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Angry Birds Go! ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)