Apex Launcher powrócił. Pierwsza aktualizacja od dwóch lat dostępna

Apex Launcher powrócił. Pierwsza aktualizacja od dwóch lat dostępna

Apex Launcher powrócił. Pierwsza aktualizacja od dwóch lat dostępna
Oskar Ziomek
14.05.2017 14:19, aktualizacja: 14.05.2017 14:37

Jednym z najpopularniejszych androidowych programów był niegdyś Apex Launcher, którego ostatnia wersja wydana została jeszcze w roku 2015. Dla entuzjastów tego launchera mamy dobre wieści – Apex Launcher wrócił! Program otrzymał aktualizację do wersji 3.2.0, którą dostosowano do wymagań najnowszych smartfonów, w tym nietypowych ekranów Samsunga S8 czy LG G6.

Dzięki temu, rozmieszczając aplikacje na siatce będziemy mogli w pełni wykorzystać powierzchnię wyświetlaczy z proporcjami 18:9 (oraz 18,5:9 w przypadku Samsunga S8). Pozostałe zmiany to głównie dostosowanie launchera do możliwości Androida Nougat.

Wśród nowości znajdziemy więc podgląd folderów w stylu launchera znanego ze smartfonów Google Pixel, obsługę dodatkowych akcji Apex dla ikon oraz asystentów: Google Now lub Assistant. Dostępny jest także nowy widżet paska wyszukiwania oraz zaktualizowane animacje i styl menu. Nowością jest także obsługa okrągłych ikon (w sposób znany z Nougata).

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zabraknąć nie mogło także poprawek dotychczasowych błędów. Naprawiono usterki związane z animacjami folderów i akcjami dla listy ostatnich aplikacji oraz dokonano innych poprawek błędów i optymalizacji. Zaktualizowano również tłumaczenia aplikacji na inne języki.

Apex Launcher w najnowszej wersji jest już dostępny do pobrania z naszej bazy aplikacji. Czy dorósł do tego, by być godną alternatywą dla najpopularniejszego w naszej bazie Nova Launchera? Czekamy na Wasze opinie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)