Apex Launcher powrócił. Pierwsza aktualizacja od dwóch lat dostępna

Apex Launcher powrócił. Pierwsza aktualizacja od dwóch lat dostępna14.05.2017 14:19
Apex Launcher powrócił. Pierwsza aktualizacja od dwóch lat dostępna

Jednym z najpopularniejszych androidowych programów był niegdyś Apex Launcher, którego ostatnia wersja wydana została jeszcze w roku 2015. Dla entuzjastów tego launchera mamy dobre wieści – Apex Launcher wrócił! Program otrzymał aktualizację do wersji 3.2.0, którą dostosowano do wymagań najnowszych smartfonów, w tym nietypowych ekranów Samsunga S8 czy LG G6.

Dzięki temu, rozmieszczając aplikacje na siatce będziemy mogli w pełni wykorzystać powierzchnię wyświetlaczy z proporcjami 18:9 (oraz 18,5:9 w przypadku Samsunga S8). Pozostałe zmiany to głównie dostosowanie launchera do możliwości Androida Nougat.

Wśród nowości znajdziemy więc podgląd folderów w stylu launchera znanego ze smartfonów Google Pixel, obsługę dodatkowych akcji Apex dla ikon oraz asystentów: Google Now lub Assistant. Dostępny jest także nowy widżet paska wyszukiwania oraz zaktualizowane animacje i styl menu. Nowością jest także obsługa okrągłych ikon (w sposób znany z Nougata).

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zabraknąć nie mogło także poprawek dotychczasowych błędów. Naprawiono usterki związane z animacjami folderów i akcjami dla listy ostatnich aplikacji oraz dokonano innych poprawek błędów i optymalizacji. Zaktualizowano również tłumaczenia aplikacji na inne języki.

Apex Launcher w najnowszej wersji jest już dostępny do pobrania z naszej bazy aplikacji. Czy dorósł do tego, by być godną alternatywą dla najpopularniejszego w naszej bazie Nova Launchera? Czekamy na Wasze opinie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)