AndroidGryDodatki i inne aplikacje dla graczyAplikacja towarzysząca Red Dead Redemption II
Aplikacja towarzysząca Red Dead Redemption II ikona

Aplikacja towarzysząca Red Dead Redemption II1.5.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja towarzysząca Red Dead Redemption II skierowana jest do posiadaczy gry w wersji na Xbox One lub PlayStation 4.

Dzięki temu programowi zyskujemy możliwość wyświetlania mapy świata gry Red Dead Redemption II na ekranie urządzenia przenośnego. To jednak nie wszystko, bo oprócz możliwości zapoznania się z poszczególnymi obszarami możemy także ustawić wyznacznik trasy (np. do nowej misji, najbliższego saloonu, lekarza, poczty, stajni czy też siedziby gangu), sprawdzić pozycję głównego bohatera i wykonać inne czynności, tak samo jakbyśmy robili to w grze uruchomionej na konsoli.

Aplikacja towarzysząca Red Dead Redemption II pozwala na wyłączenie poszczególnych elementów interfejsu użytkownika w grze i zapoznanie się z nimi wyłącznie na tablecie lub smartfonie. Dzięki takiemu rozwiązaniu podczas rozgrywki łatwiej nam będzie wczuć się w klimat Dzikiego Zachodu (nie rozproszą nas liczne ikony widoczne na ekranie).

Program wydany z okazji premiery Red Dead Redemption II oferuje także dostęp do dziennika przygód Arthura Morgana zawierającego rozmaite wpisy i grafiki. Z poziomu narzędzia zapoznamy się także ze statystykami ukończenia gry (wymagane połączenie z kontem Rockstar Social Club, które można utworzyć za darmo).

W aplikacji towarzyszącej Red Read Redemption II umieszczono instrukcję i oficjalny kompletny cyfrowy poradnik. Za sprawą tych materiałów poznamy podstawowe założenia rozgrywki oraz sterowanie, a także otrzymamy liczne wskazówki przydatne w trakcie przechodzenia rozbudowanej kampanii. Opisywany tutaj program jest darmowy, ale wspomniany poradnik odblokujemy po uiszczeniu stosownej opłaty.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań179
Data aktualizacji4 lis 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Aplikacja towarzysząca Red Dead Redemption II ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)