ArchiCAD ikona

ArchiCAD25 build 3002

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ArchiCAD to jeden z najpopularniejszych programów BIM (Building Information Modeling), przeznaczony dla architektów i branży projektowej. Program pozwala przygotować plany budynków, dokumentację projektową i wizualizacje dla klienta.

Ogromną zaletą ArchiCADa są powiązania obiektów. Oznacza to, że wystarczy nanieść poprawkę na jednym tylko widoku, by zobaczyć ją także na innych planach i w wizualizacji 3D. Informacje zostaną zaktualizowane automatycznie. Program pozwala także pracować w trzech wymiarach, gdzie można korzystać z intuicyjnych narzędzi modelowania. Projektować można parametrycznie lub ręcznie. Przez wiele lat rozwijania programu jego twórcy opracowali optymalny rozkład narzędzi, zgodny z tym, w jakiej kolejności używają ich architekci.

ArchiCAD pozwala szybko przygotowywać dokumentację i skraca czas wykonywania wielu żmudnych zadań. Program może też automatycznie generować rysunki techniczne, jak plany pięter czy przekroje schodów, a także umieszczać etykiety na podstawie informacji BIM. Przy wielu zadaniach mogą pomóc liczne rozszerzenia programu.

ArchiCAD ma także autorskie narzędzia do pracy zespołowej, kontroli wersji i zarządzania plikami, zarówno w obrębie jednego biura, jak i z różnych miejsc na świecie.

Wersja próbna ArchiCADa nie pozwala zapisywać i eksportować projektów, działa przez 30 dni. Producent udostępnia także licencję edukacyjną, którą można przedłużać przez cały czas studiów za darmo.

Udostępnij
ArchiCAD 25 build 3002wersja stabilna (Mac)
ArchiCADAktualizacja 4012
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentGRAPHISOFT
Liczba pobrań1 731
Data aktualizacji9 sie 2021
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
ArchiCAD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)