MacOSGrafikaProgramy do projektowania CADArchiCAD
ArchiCAD ikona

ArchiCAD25 build 3002

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ArchiCAD to jeden z najpopularniejszych programów BIM (Building Information Modeling), przeznaczony dla architektów i branży projektowej. Program pozwala przygotować plany budynków, dokumentację projektową i wizualizacje dla klienta.

Ogromną zaletą ArchiCADa są powiązania obiektów. Oznacza to, że wystarczy nanieść poprawkę na jednym tylko widoku, by zobaczyć ją także na innych planach i w wizualizacji 3D. Informacje zostaną zaktualizowane automatycznie. Program pozwala także pracować w trzech wymiarach, gdzie można korzystać z intuicyjnych narzędzi modelowania. Projektować można parametrycznie lub ręcznie. Przez wiele lat rozwijania programu jego twórcy opracowali optymalny rozkład narzędzi, zgodny z tym, w jakiej kolejności używają ich architekci.

ArchiCAD pozwala szybko przygotowywać dokumentację i skraca czas wykonywania wielu żmudnych zadań. Program może też automatycznie generować rysunki techniczne, jak plany pięter czy przekroje schodów, a także umieszczać etykiety na podstawie informacji BIM. Przy wielu zadaniach mogą pomóc liczne rozszerzenia programu.

ArchiCAD ma także autorskie narzędzia do pracy zespołowej, kontroli wersji i zarządzania plikami, zarówno w obrębie jednego biura, jak i z różnych miejsc na świecie.

Wersja próbna ArchiCADa nie pozwala zapisywać i eksportować projektów, działa przez 30 dni. Producent udostępnia także licencję edukacyjną, którą można przedłużać przez cały czas studiów za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGRAPHISOFT
Liczba pobrań1 877
Data aktualizacji9 sie 2021
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
ArchiCAD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)