WindowsGrafikaProgramy do projektowania CADArchiCAD
ArchiCAD ikona

ArchiCAD25 Build 3002

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ArchiCAD to obecnie jeden z najpopularniejszych programów służących do projektowania architektonicznego. Aplikacja stworzona została z myślą o inżynierach, przedsiębiorcach budowlanych i bardziej wymagających architektach.

Oprogramowanie pozwala na tworzenie projektów dwuwymiarowych, trójwymiarowych, a także w widoku aksonometrycznym i perspektywicznym. Tryb 2D nadaje się idealnie do rysowania przekrojów, a także do wykonywania elewacji i różnych rzutów kondygnacyjnych. Natomiast w ekranie trójwymiarowym możemy tworzyć obiekty i całe pomieszczenia, a także prezentować swoje gotowe projekty w szkole lub pracy.

Program charakteryzuje się możliwością projektowania w systemie BIM (Building Information Modeling), czyli modelowanie budowli zawierające dodatkowo informacje o projekcie budowlanym. Użytkownik może zdefiniować wybrany element graficzny i nadać mu odpowiednie parametry. Metoda BIM jest niezbędna na etapie tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej, zarządzania i eksploatacją różnych obiektów lub podczas kosztorysowania i planowania prac budowlanych.

Oprócz standardowych narzędzi do projektowania domów, aplikacja umożliwia też tworzenie zaawansowanych ścian (na przykład kurtynowych), zaawansowane wypełnianie wektorowe oraz projektowanie bardziej skomplikowanych form architektonicznych, znanych z architektury historycznej lub współczesnej. Nie zabrakło w nim też nowoczesnego systemu renderingu, do tworzenia realistycznych projektów, a także specjalnego trybu „wolnej kamery”, umożliwiającej poruszanie się po stworzonym pomieszczeniu lub całego budynku.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
  • Aby pobrać pogram należy uprzednio dokonać darmowej rejestracji na stronie producenta i po otrzymaniu specjalnego e-maila, pobrać aplikację za pomocą wygenerowanego linku. Następnie podczas jego instalacji należy podać swój adres ID oraz klucz seryjny, który otrzymaliśmy drogą elektroniczną.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.04 oceny
Twoja ocena
ProducentGRAPHISOFT
Liczba pobrań54 622
Data aktualizacji9 sie 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ArchiCAD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)