ArchiCAD ikona

ArchiCAD25 Build 3002

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ArchiCAD to obecnie jeden z najpopularniejszych programów służących do projektowania architektonicznego. Aplikacja stworzona została z myślą o inżynierach, przedsiębiorcach budowlanych i bardziej wymagających architektach.

Oprogramowanie pozwala na tworzenie projektów dwuwymiarowych, trójwymiarowych, a także w widoku aksonometrycznym i perspektywicznym. Tryb 2D nadaje się idealnie do rysowania przekrojów, a także do wykonywania elewacji i różnych rzutów kondygnacyjnych. Natomiast w ekranie trójwymiarowym możemy tworzyć obiekty i całe pomieszczenia, a także prezentować swoje gotowe projekty w szkole lub pracy.

Program charakteryzuje się możliwością projektowania w systemie BIM (Building Information Modeling), czyli modelowanie budowli zawierające dodatkowo informacje o projekcie budowlanym. Użytkownik może zdefiniować wybrany element graficzny i nadać mu odpowiednie parametry. Metoda BIM jest niezbędna na etapie tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej, zarządzania i eksploatacją różnych obiektów lub podczas kosztorysowania i planowania prac budowlanych.

Oprócz standardowych narzędzi do projektowania domów, aplikacja umożliwia też tworzenie zaawansowanych ścian (na przykład kurtynowych), zaawansowane wypełnianie wektorowe oraz projektowanie bardziej skomplikowanych form architektonicznych, znanych z architektury historycznej lub współczesnej. Nie zabrakło w nim też nowoczesnego systemu renderingu, do tworzenia realistycznych projektów, a także specjalnego trybu „wolnej kamery”, umożliwiającej poruszanie się po stworzonym pomieszczeniu lub całego budynku.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
  • Aby pobrać pogram należy uprzednio dokonać darmowej rejestracji na stronie producenta i po otrzymaniu specjalnego e-maila, pobrać aplikację za pomocą wygenerowanego linku. Następnie podczas jego instalacji należy podać swój adres ID oraz klucz seryjny, który otrzymaliśmy drogą elektroniczną.
Udostępnij
ArchiCAD 25 Build 3002wersja stabilna (64-bit)
ArchiCADuaktualnienie do wersji 19 Build 4011
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.04 oceny
Twoja ocena
ProducentGRAPHISOFT
Liczba pobrań54 027
Data aktualizacji9 sie 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ArchiCAD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)