Atrakcje w Plusie dla rejestrujących pre-paidy, operator chce przechwycić klientów innych sieci

Atrakcje w Plusie dla rejestrujących pre-paidy, operator chce przechwycić klientów innych sieci

Atrakcje w Plusie dla rejestrujących pre-paidy, operator chce przechwycić klientów innych sieci
12.07.2016 11:06

Kolejny operator telekomunikacyjny wziął się za zachęcanieposiadaczy kart pre-paid do rejestracji, zgodnie z zapisami nowejustawy antyterrorystycznej. Plus rusza z promocją, której twarząma być telewizyjny i radiowy celebryta, Szymon Majewski. I w tymwypadku kwota 500 zł ma być tym, co użytkowników przyciągnie dopodania operatorowi swoich danych osobowych.

Tak obecni jak i nowi użytkownicy pre-paidów Plus na Kartę orazPlus Internet na Kartę mają otrzymać doładowania warte 500 zł i50 GB ruchu sieciowego, a do tego konto ważne przez rok. Użytkownicypre-paidów sprzedawanych pod marką Plush dostaną 500 zł i 50 GBruchu sieciowego.

350179761487898561

Plus liczy na to, że część użytkowników pre-paidówzdecyduje się przejść na abonament. Wszyscy, którzy posiadająkartę pre-paid Plusa przez przynajmniej 30 dni, po przejściu dotaryfy Ja+ Abonament (29 zł, umowa na 24 miesiące, sama karta beztelefonu) lub którejś z taryf mix (MIX 30 tylko z kartą SIM lubMIX 50 dla oferty z telefonem), otrzymają dodatkowe benefity. Totrzy miesiące darmowych nielimitowanych rozmów do wszystkichkrajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y dowszystkich sieci komórkowych i pakiet ruchu sieciowego 8 GB.

Jeśli ktoś ma pre-paida w innej sieci, a zdecyduje sięprzenieść numer do usługi Plus na Kartę, dostanie teraz przeztrzy miesiące 50% rabatu na nielimitowane rozmowy do wszystkichsieci komórkowych i stacjonarnych lub nielimitowane rozmowy dowszystkich sieci komórkowych z pakietem ruchu sieciowego 6 GB.

Jak widać więc, wielcy operatorzy bez mrugnięcia okiemdostosowują się do nowej rzeczywistości prawnej. Na tym tle miłozaskakuje postawa największego z wirtualnych operatorów, VirginMobile Polska. Firma co prawda uruchamia rejestrację dla kilkusettysięcy użytkowników swoich kart pre-paid, ale będzie to robićprzez Internet, przyjmując… skany dowodów osobistych.Przedstawiciele Virgin Mobile zwracają uwagę na to, że przecieżnawet administracja publiczna dopuszcza taki sposób weryfikacjiużytkownika. Co prawda nie sądzimy, by operatorowi udała się tasztuczka (już się mówi, że GIODO i UKE mogą zakwestionować tępraktykę), ale pochwalić należy chociaż za pomysłowość.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)