avast! Antivirus Pro w letniej promocji za 39 złotych

avast! Antivirus Pro w letniej promocji za 39 złotych

Wojciech Kowasz
25.07.2011 12:37

avast! przygotował letnią promocję dla użytkowników swojego bezpłatnego antywirusa, avast! Free Antivirus umożliwiającą zakup płatnej wersji oprogramowania w specjalnej cenie.

Standardowa cena komercyjnego, rozszerzonego antywirusa avast! Antivirus Pro wynosi 119 złotych. W tej cenie otrzymujemy roczną subskrypcję oprogramowania na jedno stanowisko. W ramach letniej promocji możliwy jest jednak zakup tej samej wersji antywirusa już za 39 złotych, a więc znacznie taniej. Promocja nie jest dostępna bezpośrednio na stronach avast!, aby z niej skorzystać należy posiadać zainstalowaną bezpłatną wersję avast! Free Antivirus i kliknąć w banner zachęcający do zakupu płatnej wersji obecny w programie. Następnie w przeglądarce wyświetli się koszyk z dodanym avast! Antivirus Pro i ceną uwzględniającą rabat.

avast! Antivirus Pro to płatna, rozszerzona wersja popularnego, bezpłatnego programu antywirusowego. W stosunku do wersji Free oferuje między innymi bardziej konfigurowalny tryb „piaskownicy” oraz tryb SafeZone — całkowicie odizolowane środowisko wirtualne, w którym możemy bezpiecznie uruchamiać np. witrynę banku lub dokonywać zakupów on-line.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (72)